Критична інфраструктура часто вважається основою економіки, безпеки та здоров'я націй. Відмова навіть одного об'єкта може спричинити ефект доміно, який може суттєво вплинути на здоров'я та безпеку населення, національну безпеку, економіку та суспільну довіру. Рішення для відеоспостереження, контролю доступу та критично важливого зв'язку мають вирішальне значення для забезпечення безпеки майна та обладнання, а також захисту працівників та відвідувачів об'єктів. Комплексні рішення Avigilon щодо безпеки включають просте у використанні програмне забезпечення, інтелектуальні камери відеоспостереження та відеоаналітику на основі штучного інтелекту, які допомагають спростити моніторинг великих об'єктів при одночасному посиленні захисту периметра.

Виявлення вторгнення та вештання. Відеоаналітика, що самонавчається, дозволяє користувачам визначати правила для отримання повідомлень у поточному часі, коли людина або автомобіль в'їжджають у периметр.

Безпечні зони обмеженого доступу. Управління доступом персоналу та відвідувачів до будівель та закритих зон за допомогою системи Access Control Manager (ACM). Уніфікована платформа з ПЗ для відеоспостереження ACC і ACM дозволяє виявляти когось у точці керування доступом та швидко перевіряти ситуацію за допомогою зображень із відеокамер у режимі поточного часу.

Більше покриття, менше відеокамер. Камери відеоспостереження Avigilon надвисокої чіткості дозволяють охопити більш широкі території з меншою кількістю пристроїв, а технології Avigilon High Definition Stream Management та HDSM SmartCodec забезпечують виняткову якість зображення при одночасному зниженні пропускної спроможності мережі та потреб у місткості сховища.

Віддалений моніторинг та обслуговування об'єктів. Хмарні служби Avigilon дозволяють отримувати доступ до об'єктів ACC із будь-якого місця за допомогою веб-браузера. Це дозволяє віддалено контролювати стан системи на об'єктах ACC (включаючи відеокамери та сервери) із центру та отримувати оновлення програмного забезпечення та прошивки.

Відеобезпека та радіоінтеграція. Опція Radio Alert відправляє сигнали тривоги з аналітики Avigilon, контролю доступу та подій відповідності списків відеоспостереження LPR на радіостанцію Motorola у вигляді текстових повідомлень, щоб скоротити час реагування на інциденти.
 

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Flir випускає нові тепловізори A50 та A70

Світовий ринок фізичної безпеки відновлюється після пандемії, і до 2026 його середньорічний темп зростання складе 7,2%