0Порівняння товарів
Бажаєте знати вартість?
0
Мій кошик

Системи відеоспостереження для безпеки майна і житла

Системи відеоспостереження допомагають забезпечити збереження майна, а також гарантувати безпеку собі і своїм близьким. Такий комплекс обладнання призначений для цілодобового перегляду і запису того, що відбувається на охоронюваній території. Система монтується професіоналами, а за контроль робочого процесу відповідає спеціально навчена людина або сам власник.

Якісне та сучасне відеоспостереження можна купити, звернувшись в компанію Worldvision. Ми пропонуємо повний набір обладнання, а також окремі елементи системи: камери, тепловізори, ІЧ-підсвічування та ін. На всю продукцію діє гарантія. Доставка по Україні - 1-2 дні, в Києві працює кур'єр.

Наш інтернет-магазин практикує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Підберемо обладнання для вирішення будь-якого поставленого завдання.

Які типи систем відеоспостереження бувають?

Залежно від передачі відеосигналу, розрізняють:

 • Аналогове обладнання. Працює в парі з відеореєстраторами, які допомагають керувати налаштуваннями, переглядати відео, підключатися до Інтернету. Самі аналогові камери відео не записують, вони можуть тільки передавати сигнал по стандартам HD-CVI, HD-TVI, AHD, без підключення до мережі. В системі використовуються як мультиформатні камери, так і моделі, що поєднують лиш кілька стандартів або відразу всі 3, плюс додатково CVBS. Аналогове обладнання підходить для невеликих територій. Прилади прості в монтажі і не вимагають системного обслуговування.
 • Цифрові камери відеоспостереження IP. Можуть підключатися до глобальної або локальної мережі, чим і відрізняються від аналогових. IP-обладнання оснащене смарт-функціями, які ведуть підрахунок відвідувачів, розпізнають обличчя, автомобільні номери і т. ін. Для єдиної системи моніторингу такі камери доповнюються програмним забезпеченням і IP відеореєстраторами.

Використовувані відеореєстратори бувають аналогові, IP та гібридні (підходять для IP і аналогового обладнання). Основне призначення - запис відеосигналу, отриманого з камери. Реєстратори мають своє програмне забезпечення і вбудовану операційну систему.

І аналогове, і IP-обладнання забезпечують однаково гарну якість відзнятого відео з роздільною здатністю 1080р, 4К. Є можливість віддаленого підключення через Інтернет.

Застосування систем відеоспостереження на практиці: де, як і для чого?

Сфери, в яких можна використовувати відеоспостереження, практично не мають кордонів. Зі збільшенням функціоналу і можливостей область його застосування ще більше розширюється. Щоб зрозуміти переваги установки системи відеоспостереження, наведемо кілька прикладів.

Відеоспостереження на об'єктах під охоронною сигналізацією

Коли спрацьовує сигнал тривоги, охоронна компанія направляє наряд для перевірки надходження сигналу. Згідно зі статистикою, 90-95% таких тривог виявляються помилковими. В результаті охоронні компанії несуть додаткові витрати, що в кінцевому результаті впливає і на витрати клієнта.

Встановивши систему відеоспостереження, можна швидко вирішити цю проблему. Після надходження сигналу диспетчер в режимі онлайн промоніторить ситуацію на об'єкті, підтвердивши або спростувавши наявність загрози. За результатами моніторингу приймається рішення: відправляти наряд або скасувати тривогу.

Відеоспостереження як частина системи «Розумний будинок»

Актуально для квартир, заміських будинків або офісів. Завдяки тому, що система «Розумний будинок» набуває все більшої популярності, багато споживачів встановлюють на додаток до неї цілі комплекси відеоспостереження. Устаткування записує все, що відбувається в приміщенні, а переглядати відеозапис можна в будь-який зручний час - досить встановити спеціальний додаток на смартфон.

Камери відеоспостереження також йдуть в комплекті з деякими «розумними» гаджетами, наприклад, лампами або розетками. У такому випадку користувач отримує можливість контролювати все, що відбувається в будинку. Залежно від бюджету, можна вибрати будь-яку камеру, наприклад, з ІЧ-датчиками для виявлення теплових об'єктів. Вона стане хорошою альтернативою звичайним датчикам.

Відеоспостереження на автомобільних стоянках

Система відеоспостереження на парковках і стоянках підвищує рівень безпеки і гарантує водіям збереження їх транспортних засобів. Саме тому власники таких об'єктів повинні розглядати установку відеоспостереження як першочергове завдання.

Що це дасть:

 • зникнуть «сліпі» зони на стоянці, наявність яких підвищує ризик викрадення або пошкодження авто;
 • віддалене відеоспостереження дозволить забезпечити цілодобовий контроль за територією;
 • власник може в будь-який момент отримати доступ до відео через Інтернет (на смартфон або будь-який інший пристрій).

Оскільки клієнти залишають свою машину на довгий час без власного нагляду, наявність відеоспостереження переконає їх в надійному захисті майна. Установка і впровадження такої системи - це розумні довгострокові перспективи, які допоможуть вирішити три важливі завдання:

 1. Запобігти вандалізму. Правильно розмістивши відеокамери на території стоянки, можна спостерігати за усім периметром. Крім того, сучасні камери відеоспостереження мають антивандальний захист (ударостійкий корпус з металу, компактні розміри), який вбереже від пошкодження як саму камеру, так і майно ваших клієнтів.
 2. Стримати крадіжку або злом. Як показують дослідження, зловмисники частіше обирають незахищені об'єкти, ніж місця з встановленим відеоспостереженням. Адже камери не тільки зафіксують сам факт крадіжки, але і допоможуть спіймати злочинця. Поліція або охоронна компанія приїдуть за першим сигналом диспетчера.
 3. Швидко зреагувати на ситуації що виникли. Співробітники охорони можуть спостерігати за всією стоянкою з одного контрольного пункту. Як тільки датчики руху зафіксують будь-яку дію - спрацює світловий або звуковий сигнал.

Крім того, поєднавши обладнання для відеоспостереження з системою охорони і контролем доступу, можна дозволити в'їзд на стоянку тільки тим автомобілям, чий номерний знак внесений в базу даних. Це собливо актуально для елітних стоянок, оскільки значно підвищує рівень комфорту і безпеки клієнтів.

Сучасне обладнання швидко монтується і не вимагає особливого догляду, зате гарантує надійний захист і безпеку на багато років.

Використання відеоспостереження в супермаркетах і торгових центрах

Встановивши систему відеоспостереження в торгових мережах, можна істотно підвищити сервіс і якість обслуговування. На таких об'єктах використовуються відеокамери з функцією розпізнавання осіб. Впровадження системи допоможе:

 • виявити учасників програми лояльності;
 • провести аналіз відвідуваності об'єкта;
 • побачити емоції людей в процесі покупок.

Найтехнологічніші IP-камери і відеореєстратори здатні розпізнавати мільйони образів. Використовуючи технологію глибокого навчання, вони постійно вдосконалюють ефективність аналізу і можуть ідентифікувати обличчя, номерні знаки, шукати конкретне зображення по заданих параметрах. Все це відкриває надширокі можливості для роздрібної торгівлі та інших сфер.

На сьогоднішній день вже існують магазини самообслуговування, у яких зовсім немає персоналу. У них встановлені інтелектуальні системи відеоспостереження, які дозволяють розрахуватися за покупку методом відеоперевірки клієнта і товару. Правда, існують такі магазини поки тільки в якості експерименту. Детальніше дізнатися про впровадження інтелектуального відеоспостереження в торгових точках можна в статті.

Відеоспостереження в готелях

На таких об'єктах варто використовувати камери тільки в строго встановлених місцях:

 • в холі і на ресепшині;
 • біля входу і виходу;
 • в зоні камер зберігання;
 • на парковці;
 • в ліфтах і коридорах;
 • в зонах відпочинку гостей.

Можна додатково встановити систему відеоспостереження в службових приміщеннях.

Для подібних цілей краще використовувати IP-камери з високою чіткістю зображення і можливістю переглядати відзнятий матеріал віддалено, при наявності Інтернету.

Впровадивши систему відеоспостереження, набагато простіше забезпечити безпеку і захист гостей готелю; запобігти проникненню порушників на територію; обмежити доступ сторонніх осіб до платних послуг готелю (басейн, сауна) і багато іншого.

Сумніви і страхи при установці системи відеоспостереження

Купити відеоспостереження - значить гарантувати спокій собі, своїм рідним або клієнтам. Але, не дивлячись на користь такого обладнання, відеоспостереження до цих пір не впроваджено повсемісно. Головними перешкодами стають:

 • Вартість. Якісна камера з датчиками руху буде коштувати в кілька разів дорожче, ніж звичайні детектори. На жаль, не кожен бюджет дозволяє придбати таке обладнання.
 • Страх перед порушенням конфіденційності та кібербезпеки. Деякі покупці переживають, що хакери можуть зламати доступ до відеокамер і переглядати все, що відбувається в їхньому будинку або офісі. Саме з цієї причини виробники таких систем оснащують камери кількома рівнями захисту. Користувач може в будь-який момент активувати їх, закривши таким чином від сторонніх осіб.

Розвіяти сумніви можна тільки оцінивши ефективність роботи відеоспостереження. Така система здатна не просто виявити і перевірити загрозу, але також попередити про небезпеку що насувається, швидко впіймати злочинця, зберегти майно.

Правильний вибір системи відеоспостереження

Вирішивши встановити на своєму об'єкті систему відеоспостереження, обираючи оптимальний варіант слід відштовхуватися від ряду вимог:

 • яку територію повинна охоплювати камера;
 • якість картинки на відео;
 • наявний бюджет.

Залежно від цього, підбирається тип камери (аналогова або IP), її матриця (важливо для оцифровки сигналу, щоб камера працювала при будь-якому освітленні, всередині або зовні будівлі). Крім того, не менш важливий кут огляду: потрібно вирішити, чи буде об'єктив сфокусований на одній точці або повинен охоплювати велику площу.

Підбираючи систему відеоспостереження, врахуйте також місце її установки. Якщо апаратура буде монтована в приміщенні, можна не витрачатися на рівні захисту. При використанні на вулиці, корпус приладів повинен бути стійким до всіх погодних умов, а це - додаткові витрати.

І найважливіше: купити відеоспостереження можна і за бюджетною вартістю. Головне, щоб система повністю виконувала покладені на неї функції. У будь-якому випадку - це буде краще, ніж зовсім обійтися без такого обладнання, особливо, якщо об'єкт вимагає охорони і постійного контролю за територією.

Зацікавила інформація? Для замовлення системи звертайтеся в інтернет-магазин Worldvision. Ми пропонуємо безкоштовну професійну консультацію з усіх питань вибору і установки. В каталозі - найширший асортимент обладнання для відеоспостереження. Потрібна допомога чи хочете оформити покупку системи відеоспостереження - телефонуйте. Будемо раді співпраці!

Вгору