Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для контролю доступу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аксесуари для контролю доступу

Даний розділ інтернет-магазину Worldvision пропонує покупцям різного роду аксесуари і допоміжні пристрої, які призначені для систем контролю доступу і роблять роботу цих систем ще більш якісної і налагодженою.

Що Ви зможете тут знайти?

Таймер. Такий мікропроцесорний пристрій спеціально розроблено для дистанційного керування елементами системи контролю доступу. Запрограмувати такий пристрій не складе труднощів, а в результаті користувач зможе встановити час утримання і затримки реле на свій розсуд. Цей часовий проміжок може перебувати в межах від 1 секунди до 18 годин! Час, який закладено стандартними налаштуваннями становить - 6 секунд.

Релейний модуль. Пристрій такого типу призначений для управління різними видами виконавчих пристроїв. Функціонально модель реле являє собою перемикач, який управляється дистанційно. Запрограмувати такий пристрій можна за двома параметрами: утримання і затримка на включення. Часовий проміжок для кожного з представлених параметрів становить від 1 до 255 секунд.

Перетворювач інтерфейсу. Такий пристрій використовується в системах контролю доступу та різноманітних магнітних зчитувачах, і призначений для зміни стандарту (інтерфейсу) зчитаних даних.

Блок управління додатковими пристроями. Такий блок сприяє більш комфортному перебуванню відвідувача в приміщенні самообслуговування. Це можливо тому, що даний блок, при відкриванні клієнтом дверей, автоматично здатний увімкнути освітлення в приміщенні, а також подати сигнал включення на камерам запису, якщо вони встановлені в приміщенні і підключені до блоку управління додатковими пристроями.

Зв'язок Wi-Fi і GPRS. Такий продукт є додатковою опцією для біометричних терміналів. Завдяки такій опції, як GPRS, з'являється можливість вирішення питання управління терміналів, не використовуючи при цьому мережу Інтернет або локальну мережу. Опція Wi-Fi допомагає налагодити передачу робочої інформації і є чудовою альтернативою для тих пристроїв, які в силу тих чи інших обставин не можуть бути підключені до повноцінного провідного інтернету.

Купуючи аксесуари для систем контролю доступу Ви отримуєте унікальну можливість поліпшити і модернізувати Вашу систему не вдаючись при цьому до зайвих витрат часу і коштів.

Інтернет-магазин Worldvision пропонує на вибір різні види аксесуарів оптом і в роздріб. Для отримання додаткової інформації, або ж оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами.

Приємних покупок!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору