Щоб захистити своїх постояльців, притулок для тварин Ер-Ріяда має цілодобово контролювати свої будівлі та околиці. Щоб підвищити безпеку та максимально використовувати час та ресурси для догляду за тваринами, компанія Hikvision представила нове інтелектуальне рішення відеоспостереження на базі штучного інтелекту.

Притулок Ер-Ріяда — перший ліцензований притулок у державі Саудівська Аравія. Місія центру — дбати про тварин, які потребують допомоги та лікування, перш ніж знайти їм гарний будинок із дбайливими та люблячими господарями. Завдяки постійним зусиллям персоналу та волонтерів центр врятував, вилікував та дав притулок тисячам тварин.

Щоб убезпечити тварин та відвідувачів центру, притулок для тварин Ер-Ріяда використав систему відеоспостереження. На жаль, відеоматеріали в попередній системі безпеки повинні були постійно контролюватися вручну персоналом та волонтерами, що залишало їм менше часу на догляд за постояльцями та прийом сімей, які бажають взяти свійських тварин. Центру було потрібно більш складне автоматизоване рішення для забезпечення безпеки, яке було б більш надійним та простим в управлінні.

Незважаючи на потребу в оновленій системі безпеки, турбота про тварин Ер-Ріяда та пріоритети притулку для тварин означали, що бюджети на нову інфраструктуру та технології були обмежені. І тому, щоб допомогти підвищити безпеку та ефективність роботи, одночасно автоматизуючи моніторинг безпеки, компанія Hikvision надала сучасну систему IP-безпеки: вона включає 32 камери відеоспостереження, оснащені технологіями Hikvision AcuSense та ColorVu, а також поворотні IP камери, які усувають сліпі зони навколо периметру. будівлі.

Всім рішенням, включаючи обладнання інтелектуальної диспетчерської, можна швидко та легко керувати через програмне забезпечення Hik-Connect. Це також дозволяє співробітникам та волонтерам дивитися прямі відеотрансляції у будь-який час, у будь-якому місці та на будь-якому пристрої. У разі порушення безпеки призначені люди можуть отримувати оповіщення на свої мобільні пристрої в режимі поточного часу, що дозволяє їм швидко та дієво реагувати на захист тварин або відвідувачів.

Важливо відзначити, що технологія Hikvision ColorVu забезпечує кришталево чисте відео 24 години на добу, сім днів на тиждень. Це також застосовується в нічний час і в умовах низького освітлення — тому, як вдень, так і вночі, інциденти безпеки миттєво виявляються та реєструються.

Працівники притулку просять усіх людей, що записують тварин, прийти на прийом, щоб пояснити свої обставини, історію тварини та її стан здоров'я. Однак у минулому багатьох тварин просто кидали неподалік центру, що ускладнювало догляд за ними та їх переселення. Завдяки автоматизованим можливостям розпізнавання транспортних засобів та людей рішення Hikvision тепер допомагає запобігти цьому. Технологія допомагає забезпечити дотримання людьми належних процедур, а це означає, що кожна тварина має найкращі шанси на реабілітацію та нове життя.

Як технологічна компанія з твердою прихильністю до стійкості та соціального благополуччя, компанія Hikvision пишається тим, що «дає щось натомість», щоб допомогти притулку для тварин Ер-Ріяда виконати свою важливу роботу.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Mobotix представляє 18 нових продуктів для інтелектуальних технологій відеоспостереження

Світовий ринок фізичної безпеки відновлюється після пандемії, і до 2026 його середньорічний темп зростання складе 7,2%