Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеодомофони Slinex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Як і коли була створена компанія Slinex?

Відома азіатська (Гонконг) компанія Slinex була створена в 2005 році, а її засновниками були розробники та дизайнери електроніки, інші технічні спеціалісти, які розробляли домофонні системи цифрового типу. В основу концепції компанії було закладено - оптимальне співвідношення функціональності та дизайну, а девізом бренду стали такі слова: Інновації, Дизайн, Унікальність. Завдяки швидкому розвитку виробництв компанії на азіатському ринку, в 2011 році їхня продукція з'являється в Росії, а з 2011 року - на ринках України, Казахстану та Білорусії. 

Для виготовлення відеодомофнів від виробника Slinex застосовуються передові високотехнологічні методи, завдяки яким значно підвищується подальша надійність у експлуатації. Кожен виріб вбирає в себе індивідуальність, відповідає цілій низці інноваційних вимог, над ними працювали провідні фахівці з дизайну світового  масштабу. Високу планку виробник ставить для себе при створені домофонів, також звертає увагу на: високу якість продукції, інноваційність, красу виробу, унікальність. Присутній вихідний контроль якості та контрольне тестування продукції. 

Відеодомофон - пристрій, який працює в парі з викличною панеллю і використовується для ведення переговорів між власником домофону та відвідувачем. Наявність камери на викличній панелі забезпечує можливість бачити гостя, ідентифікувати його. Також дистанційно відкрити двері та впустити відвідувача в приміщення, використовуючи кнопку на передній панелі приладу.  

Що потрібно знати для вибору домофона?

При виборі домофона варто звернути особливу увагу на такі параметри як: діагональ, функціональність, присутність внутрішньої пам'яті або підтримка карт пам'яті, кількість каналів для підключення додаткового обладнання та інше, в залежності від подальшого використання. Чим більший розмір екрану пристрою, тим краще буде видно відвідувача. Завдяки підтримці карти пам'яті виникає можливість збереження фотознімків та невеликих відеороликів. Це дасть змогу власнику домофона переглянути архів фото та відеозаписів, де буде видно хто і коли приходив до нього у час його відсутності.

Де купити хороший домофон?

Для купівлі домофону від компанії Slinex або іншої продукції пов'язаної з охоронними системами та системами відеонагляду можна скористатися нашим інтернет-магазином Worldvivision. Фахівці магазину нададуть відповіді на всі ваші запитання та допоможуть вибрати потрібний вам товар. 

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору