Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Меблеві електрозамки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зберегти важливу документацію та інші цінні папери, печатку, прикраси або гроші, що знаходяться в шафі, можна за допомогою меблевих електрозамків. Такі пристрої використовуються в офісах, державних установ, в квартирах або заміських будинках. У разі, якщо ви бажаєте сховати цінності не тільки від сторонніх очей, але і від крадіжки, меблеві замки будуть просто незамінні.

Йдеться про запірні пристрої, які використовуються для предметів інтер'єру - шаф, висувних ящиків, скляних барів або сейфів. Електрозамки працюють від живлення, і дозволяють контролювати доступ сторонніх осіб до певного об'єкту.

Де використовуються електрозамки для меблів?

Електрозамки для меблів будуть ефективні на будь-якому предметі інтер'єру, куди ви хочете обмежити доступ. Електрозамки можна монтувати в виріб з ДСП, скляний або металевий.

Якими бувають меблеві електрозамки?

Пристрої ділять за такими критеріями:

Тип виробу. Електромеханічний або електромагнітний замок. Електромеханічний замок відкривається як кнопкою, так і ключем, і може бути нормально-відкритим або нормально-закритим. У разі припинення подачі електрики, нормально-відкритий замок відкриє доступ до об'єкта, а нормально-закритий залишить дверцята замкненими. Електромагнітний замок передбачає установку металевої пластини, яка, при впливі магнітного поля, притягається до магніту.

Спосіб кріплення. Накладний або виразний. Різниця лише в установці - накладний електрозамок монтувати легше, ніж виразний.

Система доступу. Меблевий або автономний. Автономні замки є універсальними, і ставляться як на вхідні двері, так і на меблеві.

Інтерфейс. Безконтактний або кодовий. Кодовий замок має клавіатуру. Щоб відчинити двері, потрібно ввести унікальний шифр. Безконтактний замок, як правило, працює від карток, його також можна відкрити за допомогою кодових панелей або систем СКУД.

На що звернути увагу при виборі

З якого матеріалу виконані двері і яка їх товщина? Яка максимальна сила утримання (без деформації) повинна бути у запірного елемента? Чи має значення колір і дизайн меблевого елетрозамка?

Заплуталися в асортименті? Зателефонуйте на один з номерів телефону, зазначених на сайті, і наші фахівці допоможуть вам підібрати потрібний замок і нададуть вичерпну консультацію.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору