Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти ip відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплекти IP відеоспостереження та переваги їх використання

Комплект IP відеоспостереження може складатися з однієї або декількох відеокамер, які підключаються по Wi-Fi або Ethernet-кабелем і передають відео в хмарний сервіс. Підключившись до нього, ввівши унікальний логін і пароль, можна спостерігати те, що відбувається по той бік камер в режимі реального часу. Крім цього, з будь-якої точки планети буде доступ до управління і перемикання між IP-камерами. Це дуже зручно для тих, хто залишає свій будинок або бізнес надовго, наприклад, вирушає в іншу країну відпочивати, або їде в тривале відрядження. У цьому випадку навіть під час відпочинку на пляжі в будь-якій точці світу, можна подивитися чи все в порядку вдома.

Комплект IP відеоспостереження особливо зручний тим, що доступ до обладнання можна отримати з будь-якого ПК або смартфона підключеного до інтернету.

Кількість камер в комплекті IP відеоспостереження

Якщо необхідно спостерігати за одним приміщенням і здійснювати запис, тривалість якого не перевищує доби, то можна купити одну IP-відеокамеру з SD картою. Але для комплексного спостереження за будинком або офісом з тривалим записом того що відбувається, однієї відеокамери буде мало. Вирішенням завдань спостереження за великим об'єктом, буде використання декількох відеокамер спостереження і реєстратора з жорстким диском (купується окремо). Це дозволить контролювати об'єкт одночасно з декількох точок. Крім того, кілька IP-відеокамер допоможуть простежити за ділянками будинку або приміщеннями,що відокремлені один від одного і не можуть оглядатися одночасно однією відеокамерою. Саме для повноцінної картини того що відбувається, необхідно використовувати кілька відеокамер. У стандартних комплектах відеоспостереження їх кількість, як правило, варіюється від чотирьох до восьми. Звичайно, якщо необхідно простежувати невеликий магазин або двір тільки з одного ракурсу, можна використовувати і одну або дві камери.

При бажанні убезпечити периметр будівлі, необхідно використовувати вуличні відеокамери, які допоможуть фіксувати те, що відбувається біля будинку, офісу. Найчастіше вуличні камери виконані в циліндричному корпусі з алюмінію або пластику.

Всередині приміщення найкраще використовувати камери купольного типу, з інфрачервоним підсвічуванням, яка забезпечить якісну картинку в самому темному приміщенні. Камери з підсвічуванням актуальні для цілодобового спостереження.

При необхідності одночасного контролю обстановки всередині приміщення і зовні, є можливість використання змішаних комплектів IP відеоспостереження. Особливістю змішаної системи є те, що вона укомплектована відразу двома типами камер: для зовнішнього і внутрішнього використання.

Комплекти IP відеоспостереження в бізнесі

Завдяки розвитку технологій і зниженню вартості IP-камер, тепер перевагами IP-відеоспостереження можуть скористатися компанії будь-яких розмірів.

Головні причини установки комплектів IP відеоспостереження на підприємстві

• Запобігання внутрішніх крадіжок

Як показують дослідження, до 33% підприємств зазнають збитків через шкоду, якої завдають нечисті на руку співробітники. Не дивно, що все більше і більше власників компаній встановлюють на своїх об'єктах комплекти IP відеоспостереження. Завдяки появі доступних високоякісних IP-камер, можна впровадити систему безпеки, навіть володіючи невеликим бюджетом.

Комплекти IP відеоспостереження надають можливість віддаленого доступу до своїх відеоархівів. Стежити за ситуацією на своєму підприємстві власники можуть практично з будь-якої точки світу. Функція віддаленого моніторингу дозволяє власникам і керуючим контролювати те, що відбувається в офісі, торговому залі, не будучи присутнім особисто. Якщо ви прагнете підвищити прибутковість і не хочете даремно турбуватися, покупка системи IP-відеоспостереження допоможе досягти цих цілей.

• Підвищення продуктивності за допомогою моніторингу роботи співробітників

Зниження продуктивності є ще одним важливим фактором, який негативно впливає на бізнес. Віддалене спостереження за роботою співробітників допоможе підвищити продуктивність всього колективу. Мало того, що співробітники будуть мотивовані не витрачати час даремно, керівництво зможе більш об'єктивно оцінити загальну картину. Підвищення продуктивності всього колективу, безсумнівно, поліпшить підсумки діяльності компанії.

• Забезпечення контролю за місцями з обмеженим доступом

У багатьох компаніях є приміщення, в яких дозволяється перебувати не всім співробітникам, і куди доступ клієнтам заборонений. У таких місцях може зберігатися конфіденційна інформація або цінні активи. Якщо з бухгалтерії пропадуть важливі документи або зі складу зникне партія товарів, наслідки для компанії будуть величезними. Використання IP-камер дозволить легко визначити, хто знаходився в цій частині будівлі в той час, коли відбулася подія. Більш того, системи безпеки з функціями виявлення руху зможуть вчасно попередити керівників про те, що хтось входить в зону з обмеженим доступом.

• Захист від помилкових звинувачень

На жаль, помилкові звинувачення в бік власників бізнесу відбуваються досить часто. Співробітники і відвідувачі можуть заявляти про отримані травми, через що керівники компанії повинні будуть понести юридичну та фінансову відповідальність. IP-відеокамери спостереження допомагають компаніям захищати себе від помилкових заяв. Вони надають необхідні докази того, що відбулося насправді.

• Підвищення якості обслуговування клієнтів

Задоволення потреб клієнтів є найважливішим завданням будь-якої компанії. Важливо відповідати очікуванням клієнтів і перевершувати їх - це стане гарантією того, що покупці або замовники будуть повертатися до вас знову і знову. Більш того, постійні клієнти часто діляться своїми враженнями з іншими людьми, що ще більше підвищує шанси бізнесу на успіх.

Системи відеоспостереження допоможуть вивести обслуговування клієнтів на новий рівень. Відеокамери спостереження допомагають менеджерам і власникам бізнесу краще розуміти проблеми, пов'язані з обслуговуванням клієнтів. Відео, отримане за допомогою відеокамер спостереження, може використовуватися для навчання співробітників тому як правильно працювати з відвідувачами.

Якщо вам потрібна допомога у виборі комплекту IP відеоспостереження, обов'язково зверніться до наших консультантів для отримання додаткової інформації.

Комплект відеоспостереження на 2 камери, Комплекти відеоспостереження для вулиці, Комплекти відеоспостереження

Відтворення і копіювання інформації з сайту можливе лише з дозволу адміністрації сайту

Вгору