Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Сирени для сигналізації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сирена — важливий пристрій в системі сигналізації, який дозволяє убезпечити ваше майно (відлякуючи грабіжників) і життя (сповістивши, наприклад, про пожежу). Для цих цілей сирени встановлюють на різних об'єктах: квартири, дачі, магазини, офіси та інші приміщення, які ви хочете убезпечити, навіть обираючи не пультові, а автономні системи (напр. GSM-сигналізація). Як показують статистичні дані, близько 78% грабіжників відмовляться грабувати вашу квартиру і захочуть скоріше з неї забратися, почувши виття сирени.

Які сирени для сигналізації пропонує наш інтернет-магазин

Серед сигнальних пристроїв виділяють звукову і світлозвукову групу (для створення оптичних ефектів прилад має вбудовані світлодіоди). Принцип дії будь-якої сирени дуже простий, але в той же час ефективний. При спрацьовуванні сигналізації пристрій видає пронизливий звук (або звукові і світлові ефекти — у випадку сирени зі світлозвуковим способом сповіщення), що вводить грабіжника в стан паніки.

Крім надання на зловмисника величезного психологічного тиску, сирени виконують ще одну важливу функцію — залучення уваги оточуючих до того, що відбувається. Це допомагає як в разі незаконного проникнення на об'єкт, так і в разі пожежі, аварії та іншої надзвичайної ситуації — коли необхідним є виконання пристроєм інформативної функції, щоб врятувати життя людей.

Гучність приладу залежить від рівня звукового тиску. У нашому інтернет-магазині представлені сирени для сигналізації оптом і в роздріб, у яких цей параметр становить від 70 до 128 дБ!

Залежно від способу підключення сирени бувають:

Покупцям, яким важливі естетичні властивості, ми рекомендуємо купити сирену для сигналізації з бездротовим типом підключення.

Сирену можна встановити як в приміщенні, так і за його межами. Відповідно, в залежності від місця монтажу, пристрої бувають внутрішніми і вуличними. Ми рекомендуємо враховувати цей момент при виборі приладу, оскільки від нього також залежить ефективність його роботи.

Worldvision пропонує вам різні моделі сирен для сигналізації від добре зарекомендувавших себе відомих брендів. Серед асортименту ви підберете як найпростіший охоронний оповіщувач, так і більш дорогий пристрій для сигналізації.

Що враховувати при покупці сирени для сигналізації?

Для вибору потрібної моделі сирени, яка буде справлятися з поставленими завданнями, наші фахівці радять враховувати:

  • спосіб сповіщення про порушення (звуковий або світлозвуковий);
  • рівень гучності сигналу;
  • спосіб передачі сигналу (дротовий або бездротовий);
  • місце установки (в приміщенні або на вулиці).

Для сирен, які будуть працювати на вулиці, важливим фактором при виборі є міцність матеріалу корпусу, яка забезпечить пристрою захист від вандалів і несприятливих погодних умов.

Якісною є охоронна сигналізація, якщо вона виконує такі завдання:

1. Повинна одночасно сповістити велику кількість людей: господаря приміщення, людей, які перебувають у приміщенні, сусідів, охоронну організацію.

2. Безперебійно працювати при коливанні температури (наприклад, взимку на дачі ніхто не живе, отже вона не опалюється).

3. Не виходити з ладу при зміні напруги в мережі (у гаражних кооперативах дуже часто спостерігаються дані перепади, інколи ж кілька разів протягом короткого проміжку часу).

4. Повинна бути проста в установці та обслуговуванні.

5. Повинна бути максимально захищена, щоб встигнути сповістити всіх перед тим, як вогонь знищить обладнання або зловмисник дістанеться до неї.

Щоб підібрати оптимальну за вартістю та функціоналом сирену для сигналізації, а також оформити покупку, звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів. Також у нас можна придбати й інші необхідні компоненти сигналізації: прилади приймально-контрольні (ППК), системи оповіщення, охоронні та пожежні датчики.

Відтворення та копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору