Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зчитувачі Touch Memory

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Одним з найбільш поширених видів зчитувачів є зчитувач Touch Memory. Такі зчитувачі весь час зустрічаються нам в повсякденному житті. Та що там казати, якщо навіть стандартний домофон в багатьох під'їздах також є зчитувачем Touch Memory. Наш інтернет-магазин пропонує Вам купити зчитувачі Touch Memory - зчитувачі високої якості за розумною ціною.

Зчитувачі Touch Memory

Тепер нам вже стало зрозуміло, що зі зчитувачами Touch Memory ми маємо справу чи не кожен день. Але для початку давайте трохи розберемося в тому, що це за вид зчитувача.

Зчитувачі Touch Memory є одним з найпростіших видів зчитувачів. У дослівному перекладі «Touch Memory» - контактна пам'ять. Таке позначення вживається для цілого виду електронних пристроїв. Особливістю таких пристроїв є те, що в них використовується протокол обміну інформацією 1-Wire. У щоденній мові ми з вами звикли називати ключі до таких пристроїв - «таблетками». Та й справді, форма такого ідентифікатора чимось нагадує металеву таблетку. Однак варто знати що, по суті справи, металевий корпус «таблетки» служить захистом для тих мікросхем, що знаходяться у неї всередині.

При контакті зі зчитувачем Touch Memory ідентифікатор активізується і процес читання інформації відбувається моментально.

Не дивлячись на те, що такий вид зчитувача, як Touch Memory, є одним з найбільш поширених, разом з тим він не поступається іншим зчитувачам в своїй надійності. Все завдяки тому, що для такого пристрою існує більш ніж двісті трильйонів кодових комбінацій!

Види і функціональність зчитувачів Touch Memory

Всі зчитувачі Touch Memory, які представлені в інтернет-магазині Worldvision, мають широкий діапазон робочих температур. Це означає, що такий пристрій буде служити Вам як в лютий мороз, так і на спеці. У свою чергу це розширює спектр застосування зчитувачів Touch Memory практично до нескінечності.

Ціна на зчитувачі Touch Memory в нашому інтернет-магазині є більш ніж доступною.

Зчитувачі Touch Memory представлені в нашому інтернет-магазині в декількох варіантах корпусів:

• металевий;

• пластиковий.

Також інтернет-магазин Worldvision пропонує покупцям зчитувачі Touch Memory, які виконані в декількох кольорових рішеннях.

Окремо варто сказати, що через кабель USB можливо не тільки живити, але і підключити зчитувач Touch Memory до комп'ютера. Саме така особливість робить процес реєстрації ключів-ідентифікаторів ще більш швидкою і зручною.

Для того, щоб Вам було простіше вибрати найкращий зчитувач Touch Memory, спочатку варто звернути увагу на:

• спосіб підключення та налаштування пристрою;

• кількість необхідних ідентифікаторів, які будуть прив'язані до зчитувача Touch Memory;

• місце установки пристрою;

• додаткові можливості (підсвічування, різна індикація і т.п.)

Купуючи, на сайті інтернет-магазину Worldvision, зчитувачі Touch Memory Ви отримуєте надійний пристрій з широким спектром застосування.

На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете придбати зчитувачі Touch Memory в роздріб або оптом. Для того, щоб зробити замовлення, і придбати зчитувач Touch Memory, зверніться до наших консультантів.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору