Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Коаксіальний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Розділ «Коаксіальний кабель» нашого інтернет-магазину повністю присвячений даному виду кабелю, який широко використовується в багатьох сферах, в тому числі і в прокладці мережевих комунікацій для камер відеоспостереження.

Коаксіальний кабель

Кабель коаксіального типу - це один з безлічі видів кабелів, який використовується для передачі радіочастотних електричних сигналів. Однак, він має ряд відмінних характеристик, які і виділяють його серед інших.

Винайдений і запатентований, кабель коаксіального типу, був в кінці XIX століття. З тих пір технологія удосконалювалася, але сама її основа залишається незмінною. Основною робочою частиною такого кабелю є центральний провідник поміщений в екран. Між провідником і екраном обов'язково існує повітряний прошарок або прошарок ізоляційного матеріалу. Провідник і екран ні в якому разі не повинні стикатися. Ця умова є вкрай необхідною до виконання, від чого напряму залежить працездатність кабелю коаксіального типу. Природним є і те, що зовні екран покритий захисною оболонкою, яка і захищає робочі елементи кабелю від впливу зовнішніх факторів. Коаксіальний кабель передає дані на великі відстані без втрати якості.

Принцип дії коаксіального кабеля

У кабелі коаксіального типу для передачі корисного сигналу служить внутрішній провідник. Такий провідник може являти собою одиночний, кручений або багатожильний провід, або трубку. Матеріал, з якого може бути виконана серцевина коаксіального кабелю, може бути різноманітним: мідь, алюміній, їх сплави, а також різні обміднені з'єднання. Потім іде діелектрик, роль якого може виконувати поліетилено містячі матеріали або просто повітряний прошарок. Це потрібно для того, щоб провідник і екран залишалися в постійно-незмінному положенні один до одного.

У так званому ідеальному коаксіальному кабелі електромагнітні поля зосереджуються в діелектричному прошарку, що сприяє повному виключенню втрат електромагнітної енергії. На жаль, в реальних умовах важко дотримати ідеальну геометрію кабелю, що безпосередньо впливає на його якісні характеристики.

Поділ коаксіального кабелю на класи згідно з деякими характеристиками

Дивлячись на розмір ізоляції, коаксіальні кабелі прийнято розділяти на:

 • субмініатюрні;
 • мініатюрні;
 • средньогабаритні;
 • великогабаритні.

Виходячи з показників гнучкості коаксіального кабелю:

 • жорсткий;
 • напівтвердий;
 • гнучкий;
 • особливо гнучкий.

Такий показник зможе розповісти користувачеві про гнучкість і стійкість до зламів конкретного типу коаксіального кабелю.

Також коаксіальний кабель буває:

 • внутрішній;
 • вуличний.

Центральна жила може бути виготовлена ​​з міді, або зі сталі з мідним покриттям і покривається діелектричним ізолюючим матеріалом, який покритий обплетенням, яка захищає від електромагнітних перешкод. Обплетення (може ще називатися екраном) покривається захисною оболонкою. Від якості і щільності обплетення, що виготовляється з алюмінієвої фольги, залежить захист від зовнішніх наведень і електромагнітних перешкод (ЕМП), які погіршують передачу відеосигналу.

Спираючись на ступінь екранування кабелю коаксіального типу:

 • суцільний екран - може бути використана, наприклад, металева трубка;
 • одно або багатошаровий екран, може являти собою обплетення з включенням екрануючих шарів.

Коаксіальний кабель може використовуватися разом зі сталевим тросом - в разі провисання кабелю. Оскільки такий кабель може з часом деформуватися і втратити свої властивості. Щоб уникнути такої деформації і використовують трос.

В інтернет-магазині Worldvision Ви можете придбати різноманітні види кабелю коаксіального типу. Оформити замовлення можна зв'язавшись з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору