Альянс Z-Wave, організація з розробки стандартів, що займається просуванням розумного будинку та технології Z-Wave, випустила свій третій щорічний звіт про стан екосистеми Z-Wave. У цьому останньому звіті, створеному у співпраці з компанією Interpret, використовуються синдиковані дані, щоб забезпечити базову картину загальної ситуації ринку розумного будинку, а також дані, зібрані в ході індивідуального кількісного опитування 1500 власників комплектів для розумного будинку у США. У звіті ці дані використовуються для вивчення поточних та майбутніх тенденцій у сегменті технологій розумного будинку, а також нових можливостей з акцентом на роль Z-Wave на ринку.

Основні висновки, зроблені у звіті, включають такі моменти:

  • Здоровий ринок, який прагне розвивати особисті екосистеми розумного будинку — це бажання було особливо сильним серед респондентів, які вже мають пристрій Z-Wave.
  • Власники інтелектуальних систем безпеки та розумного будинку виявляють великий інтерес до додаткових пристроїв. 97% власників систем управління та 90% власників інтелектуальних систем безпеки додали додаткові аксесуари для охоронних систем.
  • Ті, хто вже має систему безпеки або систему управління, демонструють ідентичні наміри при купівлі пристроїв, які хочуть додати. Серед пристроїв із найвищим рейтингом були IP камери відеоспостереження та Wi-Fi камери, інтелектуальні дверні замки та відеодомофони.
  • DIY, або самостійна установка, стала домінуючим способом встановлення широкого спектру продуктів, які часто купуються в роздріб або безпосередньо у виробника. Пристрої, які, швидше за все, будуть попередньо встановлені, це ті, які підключені до систем керування або потребують складнішої установки.
  • Щодо професійно встановленої частини ринку, дві третини тих, у кого встановлено інтелектуальні системи безпеки та датчики розумного будинку, попросили установників додати більше пристроїв.

«Звіт Альянсу про стан екосистеми інтелектуальної безпеки за 2022 рік — це портрет того, як протокол Z-Wave використовується для вирішення серйозних проблем, і як зрілість, надійність і функціональна сумісність Z-Wave перетворять споживачів і стимулюють прийняття на ринку», — підкреслив виконавчий директор Альянсу Z-Wave Мітч Кляйн. «Ми є відповідальними за стандарт Z-Wave, і як член організації з розробки стандартів, встановлення ключових контрольних показників, подібних до встановлених у цьому звіті, дає корисну інформацію, на основі якої наші учасники можуть діяти. Ці дані показують, що ми, можливо, вступаємо до нашого найцікавішого розділу».

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Китайський мега-аеропорт вибирає індивідуальне відеоспостереження від Bosch

Люди хочуть, щоб технології вирішували глобальні проблеми