Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Управління електроприладами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Управління електроприладами

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлені товари, які відносяться до компонентів системи «Розумного будинку», а саме пристрої, які дозволяють управляти роботою різних видів електроприладів. Йдеться про дистанційне керування через, наприклад, планшет або смартфон.

Які можливості дає користувачеві можливість дистанційно керувати електроприладами?

Перш за все це звичайно ж зручність. Просто уявіть собі, що Ви зможете дистанційно керувати роботою будь-яких електроприладів в будинку.

По-друге, це безпека. Згадайте, скільки разів Ви переживали через невимкнуту праску. Це один з окремих випадків, які так чи інакше відбувається в житті кожного з нас. Тепер, за допомогою всього одного натискання кнопки, Ви зможете знеструмити всі розетки в будинку.

І звичайно ж не останнє місце займає можливість економії. Згідно з дослідженнями правильно налагоджена робота електроприладів здатна економити до 60% електроенергії. При нинішніх цінах на електроносії і постійному подорожчанні їх вартості установка системи віддаленого управління електроприладами може послужити хорошою інвестицією в майбутнє і заощадити чималу кількість грошових коштів.

Які види пристроїв для управління електроприладами Ви можете купити в інтернет-магазині Worldvision?

Для управління різними видами електроприладів були розроблені різні види пристроїв.

Бездротові або Wi-Fi розетки. Варто зазначити що є накладні розетки, які підключаються до стандартних розеток і врізні, які необхідно монтувати безпосередньо в стіну, як і звичайну розетку. Всі ці розетки оснащені функцією Wi-Fi за допомогою якої і відбувається віддалене керування приладом.

Охоронні контролери. Такі контролери здатні віддалено керувати роботою охоронних або пожежних централей, виробляти циклічну перевірку системи на наявність проблем і збоїв в роботі, оповіщати користувача про виявлення проблеми або настанні тривожної ситуації.

Бездротові контролери для управління приводами. Подібні бездротові контролери здатні управляти воротами, віконними та іншими ролетами, жалюзі, шторами, навісами та іншими подібними системами.

Пристрої з управління вимикачами. Такий пристрій здатне керувати роботою всіляких побутових приладів.

Налаштування таких приладів максимально спрощено і доступно будь-якому користувачеві, завдяки спрощеному інтерфейсу.

З якою метою можна використовувати пристрої для управління електроприладами?

Цілком очевидно, що кожен користувач зможе без праці придумати кілька десятків способів, в яких йому допоможуть пристрої з управління електроприладами. Найпоширенішими з цих способів є:

• включення-виключення освітлення в різних зонах приміщення;

• установка таймера для включення різних електроприладів, наприклад, бойлерів, обігрівачів, кондиціонерів і т.д .;

• перебуваючи у від'їзді довгий час можна дистанційно вмикати-вимикати освітлення, що зможе зупинити зловмисників від проникнення в Ваш будинок.

Для оформлення замовлення на пристрої віддаленого управління електроприладами зв'яжіться з консультантами нашого інтернет-магазину.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору