Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інструменти для роботи з кабелем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Які можуть знадобитися інструменти при роботі з кабелем?

Встановлення охоронних систем не обходиться без прокладки кабелів. Для цього необхідний певний набір інструментів, як універсальних, так здатних обробляти кабель різної конфігурації. Інструмент для роботи з кабелем потрібен тому, що існують операції, які або не можливо, або дуже складно виконати простим неспеціалізованим інструментом.

До таких операцій можна, наприклад, віднести багаторівневе видалення шарів захисту, а також компресію різних типів роз'ємів.

Багато починаючих монтажників можуть сказати, що за допомогою канцелярського ножа можна зачистити будь-яку оплітку і вони будуть по-своєму мати рацію.

Але існують дві основні причини чому цього робити не варто.

1. Перш за все це комплексні шари захисту провідників, ручна очистка яких може зайняти багато часу.

2. Використання канцелярського ножа може пошкодити кабель, він втратить свою гнучкість і буде ламким в місцях прорізів, в майбутньому це може привести до несправностей.

Зняття ізоляції з проводів краще робити спеціалізованим інструментом. Купити інструмент для зачистки проводів ви можете в нашому магазині.

Купуючи інструмент, варто врахувати для якого саме кабелю ви хочете його використовувати, не варто брати інструмент на всі випадки життя. Важливіше виділити самі трудомісткі етапи у вашій роботі, вибрати два - три основних типи кабелю з якими ви плануєте працювати. Відповідно до цього вибору і слід підбирати інструмент, враховуючи ергономічність і надійність.

До найбільш затребуваних інструментів для роботи з кабелем можна віднести:

  • Стриппер - інструмент для зняття ізоляції з проводів;

стріппер для дроту

  • Крімпер - компресійний інструмент, призначений для опресовування конекторів. Він дозволяє створити надійне з'єднання компресійних роз'ємів з кабелем.

крімпер для дроту

Як обжати кабель для системи відеоспостереження

У більшості випадків аналогові камери відеоспостереження підключаються за допомогою коаксіальних кабелів RG-59 і RG-6.

Як конектори в таких системах відеоспостереження використовуються роз'єми F, BNC. До слова, ці кабелі і роз'єми ви зможете купити на нашому сайті.

Роз'єм F під накрутку є найбільш простим, але в той же час найбільш ненадійним в плані якості з'єднання.

Більшість професійних монтажників використовують коннектори під компресію, це можуть бути як F роз'єми, так і BNC.

Як же під'єднати кабель і роз'єм один до одного?

Перш за все слід почистити коаксіальний кабель за допомогою стриппера, прибравши з нього зайвий захист. На головну жилу вдягається центральний контакт коннектора, попередньо від'єднаний від його корпусу. Контакт окремо обжимається крімпером. Потім на кабель вдягається обтискна втулка. Розгортаємо відкриту ділянку екрану і на ізолюючий шар надягаємо коннектор. Далі, попередньо одягнена на кабель обтискна втулка, одягається зверху на корпус роз'єму, при цьому притискаючи відвернений раніше екран. Далі все це обжимається крімпером і перевіряється на працездатність. Якщо ви все зробили правильно, підключений цим кабелем пристрій буде працювати.

Купити BNC під обтиск і багато іншого ви зможете, зателефонувавши нам по телефону (044) 239-10-29.

Якщо підбір кабелю і відповідних конекторів викликає у вас труднощі, зателефонуйте нам за телефоном, вказаним на сайті. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідне обладнання для підключення і зібрати вам комплект відеоспостереження до останньої деталі.

Ви зможете придбати інструмент для видалення ізоляції, обтискний інструмент, або ж просто дізнатися їх ціни в інтернет магазині Worldvision.

Вгору