Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Біометричні контролери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Біометричний контролер сам по собі є допоміжним пристроєм. Однак якщо дивитися цілком на всю систему управління і контролю доступу, то такий пристрій, як біометричний контролер, є однією з найнеобхідніших і невід'ємних його частин. Далі детально розберемося в тому, що таке біометричний контролер, а також в їх різновидах і інших важливих нюансах.

Біометричний контролер

Біометричний контролер - це пристрій, який працює в парі з таким пристроєм, як біометричний зчитувач. Таким чином, якщо порівнювати біометричну систему управління і контролю доступу з людиною, то біометричний зчитувач - це його очі, а ось біометричний контролер - це мізки. Саме в біометричному контролері може зберігається весь архів ідентифікаторів, наприклад, відсканованих відбитків пальців. Саме біометричний контролер проводить порівняння зчитанного ідентифікатора з наявною базою даних, а також приймає рішення про надання доступу.

Види і основні характеристики біометричних контролерів

Біометричні контролери, представлені в нашому інтернет-магазині, діляться на два види:

• автономні біометричні контролери;

• мережеві біометричні контролери.

Автономні біологічні контролери - пристрої, які самостійно обробляють інформацію, що надходить з зчитувачів, а також передають сигнал про дозвіл або заборону пропуску на відповідні виконавчі пристрої. Такі автономні біологічні контролери здатні зберігати в своїй пам'яті необхідні для подальшого порівняння зразки ідентифікаторів.

Основне завдання мережевих біологічних контролерів нічим не відрізняється від їх автономних колег. Однак такий пристрій має змогу приєднуватися до мережі. Таким чином мережевий біометричний контролер, наприклад, може використовувати базу ідентифікаторів не тільки зі своєї внутрішньої пам'яті, але також з інших доступних джерел.

На сайті інтернет-магазину Worldvision представлені кілька видів пристроїв такого типу:

• біометричний контролер, як окремий пристрій - таке пристосування працює в парі з біометричним зчитувачем, та іншими виконуючими пристроями;

• вбудований біометричний контролер - такі пристрої являють собою моноблок, який поєднує в собі зчитувач і контролер, таке собі рішення 2 в 1.

Серед великого асортименту біометричних зчитувачів представлені моделі, які підійдуть як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки.

Існують також гібридні біологічні контролери. Такі види контролерів, в якості ідентифікатора, можуть приймати також, наприклад, безконтактні картки або ключі.

На нашому сайті Ви можете купити біометричні контролери оптом і в роздріб. Для оформлення замовлення зв'яжіться, будь ласка, з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору