Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Додаткове обладнання

Додаткове обладнання

Кожна система охорони складається з певних елементів, кожен з яких виконує певні функції. Залежно від складності системи, в ній можуть бути використані самі різні складові. Крім основних елементів, які виконують головні завдання, системи безпеки не можуть існувати без додаткових аксесуарів, що виконують допоміжні функції.

Так, охоронна система буде ефективніше працювати, якщо в ній буде передбачена клавіатура, за допомогою якої буде здійснюватися управління всім охоронним комплексом. Функціональні кнопки клавіатури спрощують набір, вибір необхідних режимів. Різні дистанційні пульти забезпечать оперативний доступ до системи охорони і дозволять ставити і знімати об'єкт з сигналізації натисканням декількох кнопок.

У розділі Додаткове обладнання також представлені: Жорсткі диски для відеоспостереження, Мережеві накопичувачі, Мережеве обладнання, Серверні шафи, Серверні стійки, Аксесуари для стійок і шаф, і інше.

Аксесуари для систем безпеки

Незважаючи на свої широкі функціональні можливості, основні елементи систем охорони і безпеки, відеоспостереження обов'язково необхідно доповнювати додатковими функціональними елементами. Електрозащіпки, які є важливими елементами систем контролю управління доступом, обов'язково слід укомплектовувати додатковими планками. Саме від них залежить надійність роботи всього захисного механізму. Це дозволить посилити засувку. Найчастіше цей аксесуар виготовляється з нержавіючої сталі, здатний витримати істотні механічні навантаження.

Аксесуари для систем відеоспостереження

Відеокамера - важливий елемент систем відеоспостереження. Вони забезпечують охоронну систему отриманням якісного відеосигналу. Однак не всі відеокамери мають захист від механічних пошкоджень, актів вандалізму, негативних впливів агресивних середовищ, а також низької температури навколишнього середовища. Щоб захистити пристрій від всіх негативних факторів, використовуються спеціальні кожухи, які мають високий ступінь захисту. Від впливу низьких температур обладнання зможуть захистити нагрівальні елементи. Завдяки цьому відеокамеру можна використовувати не тільки всередині, а й зовні приміщень. Крім того, далеко не всі відеокамери йдуть в комплекті зі спеціальними кронштейнами, що істотно ускладнює процес їх монтажу. Щоб цього уникнути, можна придбати необхідні кронштейни, призначені для настінного або стельового кріплення.

Щоб отриманий відеосигнал можна було переглядати на моніторі, слід використовувати спеціальні конвертери і композитний кабелі, які суттєво спрощують процес підключення обладнання між собою.

Системи відеоспостереження, які працюють не тільки в режимі реально часу, але і мають в своєму складі відеореєстратори, потребують використання жорстких дисків. Однак далеко не завжди до них підходять вінчестери від звичайних комп'ютерів. В першу чергу жорсткі диски для систем охорони повинні мати відповідний інтерфейсом, мати необхідну ємність. Крім того, вони повинні бути надійними, щоб не підвести і не загубити дані.

Аксесуари для СКУД

Сьогодні сучасна будівля складно уявити собі без системи контролю та управління доступом, до складу якої входять електричні замки. Найчастіше вони працюють від живлення 24 В і не можуть обійтися без блоків живлення. Це необхідний аксесуар, який дозволяє забезпечити пристрій необхідною напругою. Безперебійність роботи блоків живлення і захист від перегріву і коротких замикань забезпечується завдяки тому, що пристрій відповідає стандарту захисту IP відповідного рівня.

Якщо система управління і контролю доступом не потребує ідентифікації відвідувачів, які залишають охоронну зону, то найбільш оптимальним рішенням для відкриття електрозамків можна вважати використання кнопок виходу. Це просте, але дуже важливий рух, за допомогою якого замок відкривається натисненням однієї кнопки, розташованої при виході. На ринку можна зустріти як контактні, так і сенсорні моделі.

Аксесуари для автомобілів

Не тільки будівлі, але і автомобілі складно уявити собі без охоронних сигналізацій. Однак вони лише закривають автомобіль і ставлять його на охорону, залишаючи при цьому вікна відкритими, якщо сам водій їх не закрив при виході з салону. Щоб цей процес став автоматичним, досить встановити на свій автомобіль модуль управління електричними склопідйомниками. З його допомогою скла автомобіля закриваються тоді, коли він ставиться на охорону.

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору