Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ключі для домофонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ключі для домофону - ідентифікатори, що використовуються для доступу в приміщення перед входом в яке встановлено домофон зі зчитувачем ключів та контролером управління доступом. Дана система дуже затребувана в багатоквартирних будинках і закритих житлових комплексах. Спільна робота контролю доступу та домофонії дозволяє захистити будинок і територію від сторонніх осіб, при цьому мешканці або орендарі, у яких є ключі від домофону, зможуть безперешкодно потрапити на територію, де встановлено подібний контроль доступу з домофоном.

У домофонах з ключами доступу використовується той же принцип, що і в цілому в системах управління і контролю доступу (СКУД). В домофонії такі ідентифікатори для зручності використання виготовляються у вигляді брелока, який кріпиться на зв'язку звичайних ключів, гаманець або ключницю.

Принцип роботи системи доступу з використанням домофона - дуже простий: в ключ зашивається унікальний код, який заноситься в базу даних домофона і зберігається в енергонезалежній пам'яті. При піднесенні до зчитувача контактного або безконтактного ключа, з нього зчитується код, далі перевіряється наявність даного коду в пам'яті контролера, при підтвердженні наявності в базі домофона (контролера), подається команда на відкриття підключеного електрозамку.

Ключі (брелоки) для домофонів легкі у використанні, працюють в широкому діапазоні температур, стійкі до ударів і мають високу зносостійкість.

У нашому інтернет-магазині можна придбати ключі для домофонів різних стандартів:

  • Touch Memory (iButton), що в перекладі означає "контактна пам'ять". Це пасивні електронні ключі, які використовують розроблений компанією Dallas Semiconductor протокол обміну інформацією 1-Wire. Брелок не має вбудованого акумулятора. У момент торкання ключа до зчитувача, відбувається заряджання вбудованого в ключ конденсатора, який в результаті здійснює короткочасне живлення, необхідне для передачі імпульсу з інформацією. Мікросхема ключа поміщена в герметичний корпус, стійкий до зовнішніх впливів. Є можливість створювати дублікати оригінального ключа.
  • EM Marine (EM4100) - формат пасивних радіочастотних RFID міток без вбудованого джерела живлення, винайдених компанією EM Microelectronic-Marin. Ключ не має власної перезаписуваної пам'яті, унікальний код присвоюється виробником. При попаданні в магнітне поле зчитувача, що генерується із певною частотою, ключ EM Marine отримує енергію і починає модулювати сигнал, в якому і зашифрований його спеціальний код.
  • Mifare (ISO 14443A) - більш новий стандарт RFID міток, створений Philips Semiconductor. Зчитування унікального ключа з брелка відбувається на певній частоті,  при його наближенні на невелику відстань до безконтактного радіочастотного зчитувача. Брелоки Mifare мають криптозахист алгоритмом шифрування і перезаписувану область пам'яті на кілька десятків тисяч циклів запису. Такі ключі володіють підвищеною надійністю, захистом від створення клонів, а також підтримують антиколлізію (функція коректної роботи при наявності в полі зчитування відразу декількох ключів).

Ключі Touch memory випускаються у формі "таблетки" і вставляються в пластиковий корпус MicroCAN. Ключі Mifare і EM Marine для домофонів часто мають форму "краплі", але можуть бути також округлі, овальні або у вигляді карт і браслетів.

Наша компанія пропонує широкий спектр обладнання для СКУД, а також необхідні до нього аксесуари і додаткові товари: кабель, блоки живлення та інше. За додатковою консультацією звертайтеся в онлайн-чат або за вказаними на сайті контактам.

Відтворення і копіювання інформації з сайту - виключно з дозволу адміністрації сайту

Вгору