Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для блоків живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Аксессуары для блоков питания

В даному розділі інтернет-магазину Worldvision увазі покупців представлені різні аксесуари, які необхідні для якісної і довговічною роботи різноманітних блоків живлення. Тут Ви зможете знайти і підібрати для своєї системи різноманітні фільтри і трансформатори.

Фільтр для джерела живлення з використанням імпульсної технології

Для чего нужен такой фильтр?

На жаль, при всіх своїх плюсах у імпульсних джерел живлення є і один досить істотний недолік - всі вони в процесі своєї роботи виробляють високочастотні перешкоди. Це ніяк не залежить ні від марки, ні від моделі імпульсного джерела живлення, і пов'язана з тими фізичними принципами завдяки яким він працює. Такі перешкоди можуть негативно впливати на роботу точного або особливо чутливого обладнання. Таким чином виникає гостра необхідність в придушенні і усуненні такого роду перешкод. Саме для цього і був створений фільтр для імпульсного джерела живлення. Такий пристрій встановлюється поряд з джерелом живлення. Фільтр надійно захистить ваше відеозаписуючі і приймально-передавальне обладнання від згубного впливу електричної мережі.

Трансформатори

Трансформатор - це перетворювач. Завдяки використанню в такого роду пристроях принципів електромагнітної індукції і відбувається процес трансформації. У такому приладі використовуються одна або кілька індукційних котушок, які не передають струм між собою. Додатково такі обмотки покриваються шаром ізоляційного матеріалу, для запобігання обміном електрикою між собою. У трансформаторах відбувається перетворення змінного струму без зміни його частоти. Трансформатори широко застосовуються у всіх сферах діяльності людини, там, де має місце електрика, і охоронні системи, а також системи відеоспостереження не є винятком.

Для створення бездоганної охоронної системи або системи відеоспостереження на будь-якому об'єкті варто приділяти особливу увагу до кожної деталі, нехай і такій, на перший погляд незначній, як аксесуари для блоків живлення.

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати аксесуари для блоків живлення оптом і в роздріб. Для оформлення замовлення зв'яжіться з консультантами, які допоможуть Вам підібрати якісний товар.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору