Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики теплові пожежні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

При виникненні пожежі температура в приміщенні стрімко починає зростати, саме з цієї причини, одним з ефективних засобів у системі раннього виявлення пожежі, є датчик тепловий пожежний. Такі види пожежних датчиків представлені в нашому інтернет-магазині.

Датчики теплові пожежні

Тепловий пожежний датчик - це пристрій, який здатний реагувати на зміни температурних показників в приміщенні. Це стає можливим завдяки тому, що в кожному тепловому датчику встановлений тепловий сенсор, який виконує роль чутливого елемента. Чутливі елементи в теплових пожежних датчиках бувають різних типів, проте яким би він не був, головним його завданням залишається реагування на зміну температури. Після виявлення температурних коливань пожежний тепловий датчик відправляє сигнал на приймально-контрольний прилад.

Які бувають види пожежних теплових датчиків?

Одним з найважливіших поділів теплових датчиків пожежних є їх поділ на види відповідно до типу встановленого в них теплового сенсора.

• Контактний - являє собою сталевий провідник, який покритий речовиною, чутливим до зміни температури. Плюсами теплових пожежних датчиків з таким видом сенсора є їх низька вартість, легкість установки і експлуатації, проте недолік їх в тому, що діапазон температур для такого пристрою обмежений, а значить він підійде для установки далеко не на всіх типах об'єктів.

• Оптичний - за допомогою лазера відбувається моніторинг в зміні структури оптико-волоконного кабелю, яке відбувається під впливом температури. Моделі оптичних пожежних теплових датчиків стійкі до корозії, надмірної вологості та різного роду забруднень.

• Механічний - тут використовується стиснений газ, який знаходиться всередині металевих трубок (термопари). Залежно від зміни температури відбувається зміна тиску, і відбувається спрацьовування механічного теплового пожежного датчика. Такий вид теплового пожежного датчика потроху відходить в історію, і вже практично не використовується в сучасних системах організації безпеки.

• Електронний - в принцип роботи такого типу теплових пожежних датчиків належить зміна опору електричного струму. Такий вид пожежних теплових датчиків має підвищену чутливість, а також здатні ефективно функціонувати на великому віддаленні від приймально-контрольного приладу. Саме завдяки цим властивостям вони і набули такого широкого поширення в наш час.

Особливості установки і експлуатації теплових пожежних датчиків

Для кожного з видів теплових датчиків пожежі існують свої, особливі правила, при установці і подальшому використанні подібного виду пристроїв. Однак, варто зауважити, що є одне спільне для всіх типів теплових пожежних датчиків правило - вони повинні бути розміщені на стелях, або в місцях зіткнення стелі зі стіною. Все це через те, що згідно із законами фізики, гаряче повітря завжди прагне вгору.

Для того, щоб оформити замовлення на пожежні датчики: теплові датчики пожежі, датчики диму, датчики витоку газу – зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору