Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шлагбауми

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Шлагбаум - це обладнання, призначене для контролю в'їзду / виїзду транспортних засобів на територію, яка охороняється. Також пристрої використовуються в СКД для того, щоб обмежити проїзд в ту чи іншу зону. Йдеться про приватну територію, підприємство, ТРЦ та ін.

Як обрати шлагбаум?

Якщо споживач хоч трохи розбирається в шлагбаумах, в принципі, назву виробника можна взяти за орієнтир. Але якщо це не так? Про що може "розповісти" тип пристрою і чому, здавалося б, однакові моделі так відрізняються за вартістю? Постараємося розібратися в цих питаннях.

Чим відрізняються шлагбауми?

На формування вартості обладнання впливають такі фактори, як: матеріал, з якого виготовлений шлагбаум; безпосередньо робота; а також - додаткові функції, наприклад, світлодіодне підсвічування стріли. Однак, шлагбаум слід обирати виключно виходячи з його функціональних характеристик - тільки цей момент є запорукою безперебійної роботи обладнання на протязі довгих років.

Якими бувають шлагбауми?

Існує два основних типи шлагбаумів - ручний і автоматичний.

Механічний (ручний) шлагбаум

Найпростішими є механічні шлагбауми. Механічний шлагбаум має досить простий принцип роботи, заснований на застосуванні фізичної сили при піднятті стріли. Його складовими частинами є: сталева опорна плита, стріла, противага, а також замки-фіксатори.

Автоматичний шлагбаум

Автоматичні шлагбауми бувають двох типів: електрогідравлічні та електромеханічні. Один тип відрізняється від іншого особливостями свого силового приводу. В електромеханічних шлагбаумах стрілу приводить в рух електродвигун, який пов'язаний зі стрілою за допомогою понижувального редуктора. Роботу двигуна значно спрощує балансувальна пружина.

Основною рушійною силою електрогідравлічного шлагбаума є гідравліка. У таких системах також присутня балансувальна пружина. Більшою популярністю користуються електромеханічні шлагбауми, хоча гідравлічні і мають кращі техніко-експлуатаційні характеристики.

Переваги електрогідравлічного шлагбаума:

- простота конструкції;

- вищий, порівняно з електромеханічними, термін експлуатації;

- гідравліка може управляти великими стрілами.

Відразу ж варто відзначити, що гідравлічні шлагбауми на порядок дорожче своїх "побратимів". Такі пристрої відрізняються високими техніко-економічними показниками. Незаперечною перевагою шлагбаумів гідравлічного типу є мінімальна кількість механічних елементів, які "відповідають" за процес тертя. Таким чином, період роботи подібних пристроїв досить тривалий, а механізм здатний працювати в умовах будь-якого клімату - обладнання функціонує в діапазоні від -55 до +55 градусів.

Завдяки перевагам, якими володіють автоматичні шлагбауми, такі пристрої є більш популярними, ніж ручні. Обладнання складається з:

  • Стійки, оснащеної силовим механізмом.
  • Блоку управління електронного типу.
  • Цільної або складної стріли.

Як обрати шлагбаум

У питанні, який вибрати шлагбаум, ціна і якість є визначальними факторами. Так, шлагбаум автоматичний на гідравліці набагато дорожче електромеханічного (при однакових технічних показниках). Саме цим і пояснюється велика популярність електромеханічних шлагбаумів.

Абсолютно всі види шлагбаумів можуть працювати з додатковими пристроями безпеки і контролю та є невід'ємною частиною глобальної охоронної системи. Крім того, використовуючи комп'ютерні технології, можна організувати дистанційне керування шлагбаумом.

На питання, який вид шлагбаума обрати, немає і не може бути однозначної відповіді. Комусь важливіша ціна, і він вибирає електромеханіку, а якщо на першому місці стоїть надійність роботи, то тоді оптимальним вибором буде якісна електрогідравліка.

Виходячи з цього, можна дати такі рекомендації по вибору шлагбаума. По-перше, потрібно брати до уваги його функціональне призначення, час ходу стріли, а також розміри проїзду.

Ціна на шлагбаум

Багато організацій і навіть приватні особи обирають шлагбаум автоматичний, ціна на який становить 1000 євро (з установкою буде приблизно 1200 євро). Це не так багато, як може здатися на перший погляд: термін служби цього «чуда техніки» становить 3 роки, а це означає, що щоденні витрати на шлагбаум всього 1 євро. Якщо ж його купують мешканці будинку (наприклад, 20 чоловік), то витрати ще менше - всього 5 євроцентів в день. До цієї вартості можна додати 1 копійку в день за пульт дистанційного керування (коштує близько 25 євро). Саме завдяки цій особливості, шлагбаум - найкраще рішення для організації паркінгу, який несе людям задоволення і зручність.

Обираєте шлагбаум? Звертайтеся в наш Інтернет-магазин - ми пропонуємо шлагбауми оптом та в роздріб.

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору