Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електромеханічні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Замислюєтеся про створення надійної системи управління і контролю доступу? Щоб виконати це завдання з максимальною ефективністю, потрібно звертати увагу на безліч деталей і не випускати з уваги, здавалося б, незначні нюанси.

Однією з найбільш важливої складової системи СКУД є замикаючий пристрій. Саме від його правильної роботи залежить надійність функціонування всієї системи програмно-апаратних технічних засобів безпеки.

Електромеханічні замки – точні і безпомилкові сучасні пристрої, що користуються величезною популярністю.

Що таке електромеханічний замок?

Це запірний механізм, схожий з традиційним замком, але працює від електричної напруги, що значно збільшує його функціональність. Ригельний засув, який є запірним механізмом пристрою, витримує значні навантаження і здатний запобігти силовому злому.

Де використовується електромеханічний замок?

Електромеханічний замок – універсальний запірний елемент, який може використовуватися практично на всіх об'єктах – державних установах, офісах і складах, приватних будинках і квартирах, хвіртках і воротах. Двері можуть бути виготовлені ​​з дерева, металу, скла, пластику – електромеханічний замок підійде для будь-яких матеріалів.

Якими бувають електромеханічні замки?

Дані пристрої поділяють за способом кріплення, системі доступу, інтерфейсу.

• За способом кріплення електромеханічні замки ділять на накладні і врізні. Врізні вважаються більш надійними, а накладні – дуже прості в установці.

• За системою доступу: автономні, готельні та меблеві.

• За інтерфейсом: кодові або безконтактні.

На що звернути увагу при виборі?

Вибір електромеханічного замка безпосередньо залежить від об'єкта, а також завдань, які пристрій повинен виконувати. Всі ці фактори також впливають на ціну електромеханічна замку. Щоб не помилитися у виборі і не переплатити за функції, які не будуть використовуватися, потрібно уважно підійти до підбору обладнання та відповісти на кілька запитань:

Доступ на який об'єкт буде обмежувати замок? Це може бути офісне приміщення, де щодня працює величезна кількість людей, які постійно входять / виходять з кабінетів або ж приватний заміський будинок (дача) де відвідувачі бувають рідко, тільки в певний сезон. Можливо, замок буде використовуватися для готельних номерів, які практично щодня міняють своїх гостей. Або ж пристрій буде обмежувати доступ в сейфи або інші меблі, де зберігаються матеріальні цінності або важливі документи. Запірний елемент буде перебувати на вулиці (тоді потрібно звернути увагу на його стійкість до перепадів температури або вологи) або всередині приміщення? Скільки людей буде користуватися замком – від цього залежить інтерфейс пристрою.

Якщо бажаєте купити електромеханічний замок оптом чи вроздріб, але сумніваєтеся в тому, що зможете вибрати пристрій самостійно – телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору