Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комбінований кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комбінований кабель - з'єднувальний шнур, здатний передавати декілька типів сигналів, завдяки тому, що в ньому присутні кілька жил, які мають різну конструкцію.

Де застосовується комбінований кабель

На відміну від стандартного коаксіального кабелю, або простого мідного дроту, сфери використання яких широкі, комбінований кабель має більш вузькопрофільну область застосування. Він використовується в:

 • Кабельному телебаченні. Якщо локальне підключення живлення для вузла неможливе або викликає занадто багато проблем, такий тип кабелю зможе живити вузол дистанційно.
 • Системах відеоспостереження. За допомогою цього кабелю можна безпосередньо живити пристрої, такі як відеокамери, підсилювачі, модулятори відеосигналу.

Навіщо потрібен комбінований кабель

Підключення аналогових пристроїв завжди супроводжувалося наявністю декількох дротів, що виявлялося не завжди зручно. Варіант комбінованого кабелю виник, як відповідь на потребу ринку в суміщенні передачі живлення і корисного сигналу.

Використання такого кабелю економить місце, робить проводку більш акуратною, а також забезпечує пристроям більш надійну роботу і позбавляє від втрат корисного сигналу завдяки своєму гарному екрануванню.

Що являє собою комбінований кабель

Базова конструкція такого кабелю містить в собі коаксіальний кабель який передає корисний сигнал і кілька жил для передачі живлення.

Коаксіальний кабель є найбільш важливим елементом, який передає корисний сигнал. Він складається з:

 • Центральної жили. Найчастіше для центральної жили використовується мідь, алюміній або сплави на їх основі. Жили можуть бути різної товщини, і складатися з декількох більш дрібних жив. Саме центральна жила відповідає за передачу корисного сигналу.
 • Діелектрика. Він необхідний для ізоляції центральної жили і може складатись як з будь-якого матеріалу що містить поліетілен, так і з простого повітряного прошарку.
 • Обплетення. Це ще одна частина, яка найчастіше складається з тонких проводів. Разом з фольгою, вона виконує роль зовнішнього провідника, але крім цього, вона захищає центральну жилу від наведень і запобігає втратам при передачі сигналу.
 • Захисної оболонки. Вона необхідна для уникнення контакту з дротами живлення.

В якості живлення, найчастіше використовуються мідні дроти. Залежно від потреб в дальності передачі вони можуть бути різного перерізу. Такі дроти ідеально підходять для того щоб передавати живлення аналоговим пристроям.

Чим відрізняються види комбінованого кабелю

Для відеоспостереження існує кілька різновидів комбінованих кабелів, зокрема вони відрізняються за конструкцією оболонки, так існують:

 • Кругла оболонка. У ній всі елементи об'єднані під одну загальну оболонку.
 • Оболонка з перемичкою. Кабелі живлення і сигналу в такому вигляді укладаються в індивідуальну оболонку, але з'єднуються загальною перемичкою. Осердя в таких радіочастотних кабелях більш потужне, що дає більшу відстань передачі, але в свою чергу змушує розвести кабелі по окремим оболонкам.

Також кабелі можуть відрізнятися по прокладанню. Вони можуть бути призначені для:

 • Вуличного прокладання. Для нього, найчастіше використовується оболонка зі світлостабілізованного поліетилену, яка дозволяє переносити кабелю перепади температури. Крім того, такі кабелі стають дуже стійкі до вологи і навіть вигинів, що є важливим фактором.
 • Внутрішнього прокладання. Полівінілхлоридний пластикат - один з найпоширеніших матеріалів, які використовуються для внутрішнього прокладання кабелю. Купити комбінований кабель для внутрішнього прокладання ви зможете в нашому інтернет магазині.
 • Прокладання повітряного типу. Таке прокладання можна віднести як до вуличного, так і до внутрішнього, важливим тут залишається один фактор: кабель знаходиться в повітрі. Це може викликати розтягування і пошкодження, тому, для того щоб цього не сталося, кабель забезпечується сталевим тросом.

Як правильно підібрати комбінований кабель

Далеко не кожен кабель зможе задовольнити вашим потребам, тому, при його виборі потрібно звертати увагу на його особливості, наприклад, на товщину перерізу жили, їх кількість, а також матеріал виконання. Це в значній мірі впливає на працездатність і довжину передачі сигналу. Так же само можна сказати про екранування, чим менш щільне обплетення, тим на меншу відстань може бути проведений кабель без втрати корисного сигналу. Прийнятний рівень обплетення починається від 40-50% і вище. Звісна річ, варто розуміти для якого середовища вам потрібен кабель, зовнішнього або внутрішнього. Купити кабель навмання - не найкраще рішення, тому, якщо ви не розбираєтесь у всіх нюансах, зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, і наші консультанти допоможуть підібрати вам правильний кабель.

Вгору