Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP відеореєстратори Full HD

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Поряд з широким розвитком аналогового HD відеоспостереження, мережеві системи охорони впевнено також займають істотний сегмент ринку. Згодом вартість мережевих пристроїв значно знизилася, а якісні показники від самого початку перевищували характеристики аналогового відеоспостереження навіть при однаковому значенні роздільної здатності відео. Для управління мережевими відеореєстраторами пропонується програмне забезпечення з досить простим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Хоча вартість IP камер і IP реєстраторів незначно перевищує ціну подібного аналогового обладнання, але існує ряд основних переваг, які полягають в деяких відмінностях і доповненнях. Значення роздільної здатності при записі і відтворенні по кожному каналу може перевищувати подібні параметри аналогових систем. При перегляді відео з IP камер відсутнє мерехтіння і розмитість, а також можлива деталізація відеозображення. Допустима до установки місткість жорсткого диска NVR в основному може перевищувати ємність будь-якого вінчестера DVR. Мережеві системи в порівнянні з аналоговими підтримують працездатність більшого числа Full HD камер.

Прогресивний розвиток мережевих систем пов'язане із задоволенням вимог споживачів, які повинні досить просто масштабироваться і розширюватися. Крім цього IP відеореєстратори повинні взаємодіяти з системами контролю доступу та сигналізації, відеодомофонами та іншим обладнанням, що забезпечує безпеку. Істотним плюсом реєстратора стане можливість віддаленого підключення мережевих пристроїв, планшетів або смартфонів. Бiльшiсть IP систем підтримують технологію PoE і бездротовий зв'язок, що дозволить встановлювати камери в будь-якому місці без прокладки кабелів.

Останнє нововведення компаній Dahua Technology і Hikvision - це використання інноваційного стандарту стиснення H.265, що дозволить отримувати чудове відео зі зменшенням на 40% смуги пропускання. Також у порівнянні зі стандартом стиснення H.264 відбувається зниження на 50% обсягу даних, що дозволить заощадити місце на диску або зменшити обсяг відеоматеріалів під час відтворення. Звичайно застосування Full HD роздiльностi в мережевих системах майже нічим не відрізняється від подібних аналогових систем, але ця передова технологія дає можливість швидше розвиватися, а наявність додаткових функцій дасть змогу більш ефективно організувати охорону об'єкта.

В нашому інтернет-магазині представлені: IP відеореєстратори DahuaIP відеореєстратори 5Mpx та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору