Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти відеоспостереження на 8 камер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Готові комплекти відеоспостереження на 8 камер

Комплект відеоспостереження на 8 камер - це оптимальне рішення для тих, хто має свій магазин, приватний будинок, квартиру, територію, офіс та ін. Така кількість відеокамер дозволить забезпечити охороною всю прилеглу територію та внутрішні приміщення, що дозволить зберегти майно. Готові комплекти відеоспостереження на 8 камер чудово справляються із завданням захисту заміських будинків, середнього і малого бізнесу!

У комплект відеоспостереження на 8 камер входять:

 1. Відеореєстратор на 8 каналів - спеціальний пристрій, який записує, зберігає і відтворює відеоінформацію. Є найважливішим елементом цієї системи, так як без нього не можна зберегти запис, отримати доступ з інтернету і переглянути архів.
 2. 8 відеокамер спостереження - це очі системи спостереження, без них не обійдеться жоден відеореєстратор.

Особливості відеореєстратора

Відеореєстратор є складним багатофункціональним пристроєм: має вбудований процесор, операційну систему, програмне забезпечення з відеоаналітикою, проводить запис відео на жорсткий диск (купується окремо) та ін.

Для комфортного управління цією системою встановлено інтуїтивно зрозумілий для користувача інтерфейс.

Нові відеореєстратори працюють як з аналоговими відеокамерами так і з IP, можуть підключатися до інтернету, для доступу до відео через глобальну мережу.

Сучасні відеореєстратори за своєю функціональністю можуть здійснювати більше трьох операцій одночасно, наприклад: записувати відео, відтворювати, переглядати, працювати по мережі, архівувати відео на USB, або інші диски.

Які бувають відеокамери спостереження?

Важливо знати, який тип відеокамери Вам потрібен. Тому перед покупкою необхідно ознайомиться з кожним типом і визначиться, який саме підходить.

 1. Купольна відеокамера - виглядає як півсфера. Така відеокамера встановлюється на стелю. Купольний тип не привертає уваги. Установка відбувається найчастіше в офісах, коридорах, складах.
 2. Циліндрична відеокамера - має вигляд циліндра, в якому вмонтовано інфрачервоне підсвічування. Її мета безпосередньо пов'язана з наглядом на вулиці в будь-яких погодних умовах. Крім того, низька температура і слабке освітлення для неї не перешкода.

Камери бувають:

 1. Аналоговими - камери передають зображення аналоговим сигналом по коаксіальному кабелю. Запис ведеться безпосередньо на відеореєстратор.
 2. Цифровими - IP-камери автоматично здійснюють оцифровку картинки, можуть передавати записане відео в інтернет, здійснювати онлайн-конференцію, можуть проводити запис відео на вбудовану SD карту.

Де ви хочете встановити камеру?

Залежно від способів установки, необхідно вибрати тип відеокамер.

 • Зовнішня установка передбачає герметичний, антивандальний корпус, який дозволить працювати навіть при найнижчих температурах.
 • Внутрішня установка здійснюється в будівлях, приміщеннях і не вимагає спеціального захисту корпусу.

Ринок надає величезний асортимент товарів, в яких можна просто загубитися. Завдяки готовим комплектам відеоспостереження вибір обладнання стає більш простим.

Готові комплекти відеоспостереження дозволять отримати:

 • Істотну економію коштів. Повний комплект відеоспостереження обходиться набагато дешевше, ніж покупка продукції окремо.
 • Повну сумісність. У готових комплектах відеоспостереження все обладнання підібрано і сумісно між собою.
 • Легкість монтажу. Самостійна установка комплектів відеоспостереження дуже проста. У комплектах йдуть всі необхідні блоки живлення, кріплення і кабелі, тому самостійний монтаж системи не здасться вам трудомістким заняттям.
 • Очікуваний результат. Покупка комплекту відеоспостереження ефективний спосіб зберегти цінні речі, а також позбутися від зайвих хвилювань.

Якщо є необхідність мати просту у використанні систему спостереження, то готовий комплект відеоспостереження на 8 камер є кращим варіантом!

Комплекти відеоспостереження для вулиці, Комплекти ip відеоспостереження, Комплекти відеоспостереження

Відтворення і копіювання інформації з сайту дозволяється лише з дозволу адміністрації сайту

Вгору