Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Приймачі / передавачі відеосигналу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Технічний прогрес приніс дивне рішення в сфері дистанційного відеостеження і передачі даних. Тепер можна мати на сусідній вулиці офіс або склад і контролювати їх, не перебуваючи там постійно, можна залишати свій автомобіль на вулиці і завжди бути в курсі, що з ним відбувається без вас.

Приймач застосовують в системах відеоспостереження для поліпшення сигналу, коли відстань від відерегістартора до камери досягає близько 100 метрів і більше. Якщо відстань менше, то в них немає особливої ​​необхідності. Як правило, їх застосовують, коли необхідно вести відеоспостереження на об'єктах і територіях з великою площею. Випускають і приймально-передавальні бездротові комплекти (приймач+передавач), які дозволяють транслювати звук і відео на досить великі відстані (сигнал безперешкодно проникає через стіни і інші перешкоди). Кожен такий комплект складається з приймача і передавача аудіо-, відеосигналу. До передавача під'єднують відеокамеру або декодер супутникової тарілки і т.д., простіше кажучи, то пристрій, з якого необхідно передати звук і зображення на відстань. Приймач же вловлює сигнал, що передається і виводить його на монітор, телевізор або інший відеопристрій.

Таким чином, прийомо-передавач сигналу являє собою пристрій, що коректно перетворює сигнал, який передається від камери до відеореєстратора. Деякі моделі прийомо-передавачів володіють захистом від радіоперешкод і грозозахистом.

Слід сказати, що відеосигнали передаються в аналоговому вигляді, але це не грає на практиці суттєвої ролі. Оцифровка прийнятих і переданих даних здійснюється стандартними засобами, яких сьогодні безліч. Чи не можлива передача аналогового відеосигналу без застосування такого пристрою перетворення, як прийомо-передавач. Щоб підключити одну відеокамеру, потрібно 2 приймально-передавальні пристрої - перший біля відеореєстратора, а інший - близько відеокамери.

Залежно від конкретного прийомо-передавача, він може працювати на частотах 1,2 Ггц або 2,4 Ггц (це абсолютно не впливає на дальність і якість трансляції). В результаті виходить гарне кольорове відео з пристойним звуком, за якістю порівнянне зі звичайною відеокамерою.На дальність передачі (на якій відстані ви можете перебувати від джерела сигналу, що передається) впливає потужність прийомо-передавача.

Приймач застосовують в системах відеоспостереження за дорожнім рухом на дорожних заставах, автострадах, в поліції, в університетах та інших установах, на транспортних і промислових підприємствах, для забезпечення державної безпеки, на електростанціях і нафтостанціях, в спортзалах і т.д.

Прийомо-передавачі з способом передачі по крученій парі (кабель складається з чотирьох пар перекручених попарно провідників) можна використовувати для підключення відразу чотирьох камер, що істотно спрощує і здешевлює монтаж. Але не варто їх плутати з абсолютно іншим типом обладнання, таким як сплітери і конвертери.

Передача відеосигналу з застосуванням прийомо-передавачів по крученій парі розрахована на великі відстані і більш перешкодостійкі. Така архітектура систем відеоспостереження надійніша, ніж архітектура із застосуванням коаксіального кабелю. Використання крученої пари дає можливість по одному багатопарному кабелю передавати одночасно різнотипні сигнали (телеметрію, звук, відео), а кількість переданих по одному кабелю сигналів обмежена лише кількістю в кабелі кручених пар. Варто відзначити, як перевага, той факт, що передача сигналу по крученій парі добре захищає його від зовнішніх електромагнітних полів, завдяки перевивці проводів в парі.

Існують прийомо-передавачі одноканальні і багатоканальні (наприклад, 4, 16-канальні), що дозволяють підключити відразу всі камери відеоспостереження на об'єкті. Є моделі з передачею живлення відеокамер і без. Дальність передачі залежить від вибору конкретної моделі прийомо-передавача: починаючи від 100 м, досягає 1000-2000 м.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору