Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зчитувачі - кодові клавіатури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для забезпечення охоронних заходів та безпеки на будь-якому об'єкті все частіше використовується такий вид зчитувача, як кодова клавіатура. Свою популярність, серед споживачів, цей пристрій заслужив тим, що є одночасно простим і надійним в експлуатації.

Зчитувачі - кодові клавіатури

Який же принцип дії такого зчитувача, як кодова клавіатура? На ділі все дуже просто: кодова клавіатура - це пристрій, який ефективно забезпечує управління і контроль доступом за допомогою кодованого набору цифр. Якщо користувач правильно вводить на панелі циферблата код, то сприймаючи його, такий зчитувач надає користувачеві допуск. Якщо ж код буде введений невірно, то в доступі буде відмовлено. Такий алгоритм дій стає можливим тому, що кодові клавіатури здатні працювати спільно з електромагнітними замками, а також іншими додатковими пристроями. У такому випадку ці пристрої створюють вже цілу мережу, по управлінню і контролю доступу.

Ціна на зчитувачі - кодові клавіатури є невисокою, що додатково стимулює до установки такого виду охоронного обладнання. Купити такий зчитувач Ви можете в нашому інтернет-магазині.

Які існують типи кодових клавіатур?

За типом установки кодові клавіатури діляться на пристрої для:

• установки всередині приміщень;

• вуличної установки.

Таким чином, пристрої, які призначені установки поза приміщеннями, мають розширений діапазон робочих температур, а також стійкість до підвищеної вологості.

Так само в інтернет-магазині Worldvision представлені зчитувачі - кодові клавіатури, які розміщені в спеціальному антивандальному корпусі. Такий пристрій стійко витримає нападки хуліганів.

Варто також відзначити, що кодові клавіатури, за зовнішнім виглядом, можна розділити на:

• кнопкові;

• сенсорні.

Ціна на кодові клавіатури залежить від безлічі параметрів і функціоналу. Зчитувачі діляться за принципом установки, типу підтримуваних карт, можливостям роботи.

• Принцип установки: на горизонтальну поверхню, вулична, врізна, внутрішня, на стіну.

• Тип підтримуваних карт: HID, Mifare, Mifare 4K, Mifare 1K, Mifare UL, HID ProxCard, EM Marine.

Особливої ​​різниці в функціональності вищеперелічених кодових клавіатур немає, але дизайн останніх більш сучасний і футуристичний. У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати кодову клавіатуру будь-якого дизайну, яка своїми характеристиками буде відповідати Вашим вимогам.

І ще багато-багато додаткових функцій на додачу

Додатково, деякі з моделей кодових клавіатур мають додатковий набір функцій. Наприклад, в корпус деяких пристроїв вбудовано підсвічування. Це дозволяє користувачеві легко знайти пристрій в темряві, а також ввести в нього код допуску.

Варто звернути увагу і на той факт, що існують кодові клавіатури, які одночасно комбіновані з будь-яким іншим видом зчитувача. Наприклад, кодова клавіатура в яку вбудований безконтактний зчитувач. Існує маса таких варіацій, а це значить, що кожен користувач обов'язково знайде те, що задовольнить саме його запити.

Для того, щоб оформити замовлення на зчитувач - кодову клавіатуру зв'яжіться, будь ласка, з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору