Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

AHD камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Відеокамери спостереження AHD

У даному розділі представлені відеокамери такого поширеного стандарту як AHD. Наведений стандарт порівняний з форматом CVI, а основна відмінність полягає в застосуванні відкритого протоколу, що дозволяє багатьом виробникам розвивати цей тип стандарту.

Що таке AHD?

AHD - відеоспостереження HD-якості (720р (1280x720), 1080P (1920x1080)) для передачі відеосигналу по коаксіальному кабелю без затримок і без використання прийомо-передавачів на далекі дистанції до 500 метрів, з можливістю передачі комбінованого відео і аудіо сигналу, а також управління PTZ-камерами і їх налаштуваннями по одному коаксіальному кабелю.

Якість HD-відео спостереження аналогічно якості IP-відеоспостереження, а по простоті використання і ціною HD-камери спостереження значно перевершують IP-відеокамери з відповідною роздільністю. AHD камери за ціною навіть дешевше CVI і TVI камер.

Що собою являє технологія?

AHD (Analog High Definition) - композитний відеоінтерфейс HD-роздільностi для передачі по коаксіальному кабелю на дистанції до 500м відеозображення високої чіткості - 720р (1280x720), 1080P (1920x1080), а також аудіоданих і сигналу управління двосторонньої спрямованості.

Які особливості та переваги AHD камер спостереження?

Можливість передати три сигналу по одному кабелю (відео, аудіо, управління).

AHD - це стандарт, розроблений корейським виробником NEXTCHIP. Головна особливість технології AHD - унікальні чіпсети. AHD камери оснащені TX-чіпсетом, що призначенi для генерації сигналу передачi, AHD відеореєстратори в свою чергу - приймають RX-чіпсетом. Дана технологія уможливила використання одного коаксіального кабелю для передачі компонентного відеосигналу, аудіо, даних про налаштування відеокамери - всі ці дані збираються в один потік і направляються на відеореєстратор, що обробляє отримані дані. У свою чергу відеореєстратор дає можливість робити віддалені налаштування відеокамер, обладнаних OSD меню і управляти PTZ-камерами (фокусування/нахили/повороти/збільшення).

Висока роздільна здатність.

AHD стандарт підтримує двi роздільностi для формування відео високої чіткості: 1) 1080p (1920×1080) @ 25~30 к/с, 2) 720p (1280×720) @ 25~60 к/с.

Передача відео без затримок і перешкод.

Якщо порівняти з IP-відеоспостереженням, технологія AHD не використовує кодування/декодування переданих/отриманих сигналів з аналога в цифровий формат і назад. Завдяки цьому, мегапіксельне відеозображення від AHD відеокамер передається на відеореєстратор без затримок і без втрати якості. Завдяки передачі сигналу на частоті нижче 50 МГц, дозволяє підвищити стійкість перед перешкодами.

Поділ потоків кольоровості і яскравості, наявність автоматичної корекції сигналу дозволяє отримати максимально чітке і якісне відеозображення на далеких відстанях до 500 м без застосування додаткових підсилювачів.

Рекомендований для використання в AHD системах коаксіальний кабель: 75Ом-3 мм для передачі на відстань 300 м, 75Ом-5мм - для 500 м.

Чи можна використовувати UTP-кабель для передачі відео в стандарті AHD?

Звичайно. Потрібно врахувати, що даний стандарт розроблявся саме як еволюція звичайного аналогового відеоспостереження, розрахованого під передачу даних по коаксіальному кабелю. Що дало б можливість легко поліпшити існуючу систему до HD-відео спостереження без заміни комунікацій.

Закономірно виникає питання, а чи можна, як і у випадку зі звичайними аналоговими відеокамерами, використовувати UTP-кабель?

В даному випадку відповідь проста. UTP-кабель можна використовувати спільно з прийомо-передавачами по витій парі, що розробленi спеціально під HD стандарт. При використанні якісних виробів максимальна дальність передачі відео залишиться на рівні заявленої або може навіть трохи перевершити її.

Без застосування прийомо-передавачів використовувати UTP-кабель для передачі AHD відео неможливо.

На сьогоднішній день стандарт AHD став одним з найбільш затребуваних стандартів, завдяки малій ціні на обладнання і простоті установки. Так як компанія NEXTCHIP не підтримує подальший розвиток цього стандарту, то деякі характеристики AHD камер поступаються параметрам CVI і TVI відеопристроям. Однак широке застосування продукції фірми NEXTCHIP створює перспективи для поширення даного формату.

Також в нашому інтернет-магазині є: HD-TVI відеокамериПоворотні камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору