Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики розбиття скла

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Даний розділ нашого інтернет-магазину присвячений такому виду охоронних датчиків, як датчики розбиття скла, які є вельми популярним видом охоронного обладнання, і все частіше встановлюються на різного роду об'єктах, які потребують цілодобової охорони. Такі пристрої встановлюють для спостереження за будь-якими скляними поверхнями (вікнами, вітринами і т.п.)

Датчики розбиття скла

Датчики розбиття скла, або як ще їх називають - акустичні датчики - це пристрої, що є одним з підвидів датчиків для охорони, і контролюють цілісність об'єкта завдяки своїй чутливості до звукових хвиль певної частоти. Частота звукових хвиль в подібного роду пристроях налаштована таким чином, щоб вона відповідала частоті звуку, яке виникає при розбитті скляних поверхонь. Акустичні датчики мають дуже високий показник чутливості, що допомагає пристрою фільтрувати зайві звуки і сприймати тільки потрібну, налаштовану, частоту.

Які бувають види акустичних датчиків розбиття скла?

Як і всі інші охоронні датчики вони поділяються на кілька умовних видів, дивлячись на їхні технічні особливості.

За типом підключення розрізняють:

• датчики розбиття скла, що використовують бездротові технології;

• датчики розбиття скла з дротовим підключенням.

Різняться ці два типи датчиків розбиття скла способом, яким відбувається передача сигналу від них на приймально-контрольний прилад. Для бездротових датчиків використовується метод передачі через радіосигнал, з для дротових - за допомогою системи проводів і комунікацій, які з'єднують датчик і ППК.

Варто також зауважити, що інтернет-магазин Worldvision пропонує своїм покупцям датчики розбиття скла, які скомбіновані з іншими видами охоронних датчиків, наприклад - датчиком руху. Таким чином приміщення буде знаходиться під ще більш надійним захистом!

Вибір і монтаж датчика розбиття скла

Прийнявши рішення про необхідність встановлення акустичного датчика необхідно пам'ятати кілька нюансів, які допоможуть вибрати якісний, і відповідний саме для Вашого об'єкту датчик:

• у датчика розбиття повинен бути присутній режим тестування і, бажано, функція самостійної коригування та налаштування його чутливості;

• добре, якщо пристрій має функцію, яка не дозволить розкрити або пошкодити корпус датчика, а в разі виникнення подібної ситуації, подасть відповідний сигнал на ППК;

• якщо датчик розбиття буде стежити за вікнами, то завжди потрібно звертати увагу на тип і стан цих самих вікон адже, наприклад, старі дерев'яні рами можуть бути деформовані (хоча це не завжди помітно зовні), що буде сприяти спотворенню звуку від розбитого скла.

Приступаючи до монтажу і налаштування акустичного датчика переконайтеся, що були дотримані всі норми, зазначені в інструкції до приладу - адже це гарантія його довгої і правильної роботи, а значить і захисту Вашого майна. Проведіть налаштування датчика за допомогою спеціального тестера. Пам'ятайте, що такі предмети як фіранки, штори, ролети, жалюзі та інше, можуть перешкодити коректній роботі датчиків розбиття скла, а значить це все повинно бути враховано при виборі місця установки датчика і його монтажі.

Для оформлення замовлення на датчики розбиття скла, датчики руху, датчики відкриття, датчики охорони периметра, датчики вібрації, датчики комбіновані – зв'яжіться з консультантами нашого інтернет-магазину.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

 • Ajax CombiProtect White (7185)
  100% Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка по Україні, яка враховує також вартість доставки післяплати

 • Ajax GlassProtect White (5288)
  100% Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка по Україні, яка враховує також вартість доставки післяплати

 • Ajax GlassProtect Fibra White
  100% Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка по Україні, яка враховує також вартість доставки післяплати

  Ціну уточнюйте
 • Ajax CombiProtect Fibra White
  100% Безкоштовна доставка

  Безкоштовна доставка по Україні, яка враховує також вартість доставки післяплати

  Ціну уточнюйте
 • 598 грн
 • 424 грн
Вгору