Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Біометричні термінали ОРЧ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якщо завдання полягає в тому, щоб забезпечити не тільки безпеку на об'єкті, а й встановити контроль над відвідуваням, то для цих цілей як найкраще підійдуть біометричні термінали обліку робочого часу.

Біометричні термінали ОРЧ

Біометричні термінали обліку робочого часу - це пристрої, які здатні ефективно контролювати допуск на певну територію завдяки скануванню відбитка пальця. Разом з тим, такий термінал буде враховувати час приходу і відходу кожного конкретного користувача.

Які існують види біометричних терміналів ОРЧ?

Біометричні термінали обліку робочого часу, які представлені в нашому інтернет-магазині, можна розділити на дві основні групи:

• автономні;

• мережеві.

Автономні біометричні термінали обліку робочого часу будуть ідеальним рішенням для забезпечення охорони і контролю на невеликих об'єктах. В автономній пам'яті таких пристроїв зберігаються шаблони відбитків пальців, а також інформація про відвідування, завдяки цьому автономні біометричні термінали ОРЧ здатні працювати без підключення до комп'ютера, а їх вартість відносно невелика.

Якщо ж говорити про мережеві біометричних терміналах обліку робочого часу, то такі пристрої незамінні на великих об'єктах з підвищеним потоком співробітників або відвідувачів. Завдяки можливості підключення такого терміналу до мережі Ви отримуєте ширший функціонал пристрою. Таке обладнання буде збирати, зберігати і обробляти отримані дані.

Ще одним критерієм поділу біометричних терміналів є місце їх передбачуваної установки. Таким чином пристрої поділяються на:

• вуличні;

• внутрішні.

Пристрої, які мають можливість установки поза приміщеннями, мають розширений діапазон робочих температур і підвищену стійкість до вологи, що вигідно відрізняє їх від терміналів для внутрішнього монтажу і використання.

Важливу роль відіграє і дизайн пристрою. У нашому інтернет-магазині представлені моделі біометричних терміналів ОРЧ, які з легкістю впишуться в будь-який інтер'єр, завдяки своєму простому і стильному дизайну.

Додатково, деякі з представлених біометричних терміналів ОРЧ, мають вбудований дисплей, динамік, підсвічування, камеру і ще багато інших особливостей.

На які особливості варто звернути увагу при покупці біометричного терміналу ОРЧ?

• розміри об'єкта, на якому буде встановлено обладнання;

• необхідність підключення пристрою до мережі;

• місце установки біометричного терміналу ОРЧ;

• необхідність наявності декількох видів ідентифікації (одночасно або на вибір);

• необхідні додаткові характеристики пристрою (вбудовані дисплей, камера і т.п.)

В інтернет-магазині Worldvision Ви зможете придбати біометричні термінали ОРЧ, які будуть відповідати всім Вашим запитам і вимогам. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору