Компанія Vivotek отримала першу в історії нагороду Golden Security Award, яка демонструє її можливості в галузі кібербезпеки в епоху Інтернету речей. Також представники компанії заявили, що 29 камер відеоспостереження Vivotek, розроблених та вироблених усередині країни, пройшли всі стандарти кібербезпеки IoT та специфікації тестування, а також отримали друк сертифікації, ставши володарем більшості сертифікатів кібербезпеки IoT на Тайвані та зразком для наслідування в індустрії відеоспостереження.

За словами представників Vivotek, компанія постійно прагне зміцнювати свою основну стратегію кібербезпеки та активно просувати трансформацію індустрії відеоспостереження. У висновках Vivotek говориться, що нещодавній глобальний прогноз ринку відеоспостереження до 2026 року передбачає, що ринок, як очікується, зросте з 42,9 млрд. доларів у 2021 році до 61,9 млрд. доларів до 2026 року при середньорічному темпі зростання 10%, що вказує на сильне зростання ринку. Згодом IP камери відеоспостереження та відеореєстратори стали невід'ємними компонентами ринку відеоспостереження, і у зв'язку з цим зростає міжнародна стурбованість кібербезпекою цих продуктів.

Компанія Vivotek позиціонує себе насамперед як науково-дослідна компанія, що приділяє першорядну увагу кібербезпеці. За допомогою уряду та академічних кіл компанія постійно прагне оптимізувати свою структуру кібербезпеки, покращуючи промислові мережі кібербезпеки та розробляючи плани безпеки у масштабах усієї компанії. Останнім часом компанія також подвоїла зусилля з посилення кібербезпеки продуктів, що експортуються у відповідь на наростальну популярність додатків Інтернету речей. На додаток до збільшення інвестицій у дослідження та розробки продукції, Vivotek також активно тестує продукцію у своїх лабораторіях, щоб забезпечити попередній стандарт безпеки. Потім продукти відправляються на подвійну сертифікацію, забезпечуючи тим самим кібербезпеку і зберігаючи при цьому конкурентоспроможність.

Стандарти кібербезпеки Інтернету речей та специфікація тестування розміщені в Бюро промислового розвитку Міністерства економіки Тайваню та об'єднують галузеві ресурси, професіоналів та вчених, а також експертів з IP для створення набору стандартів для забезпечення безпеки IP камер відеоспостереження. Бюро також започаткувало премію Golden Security Award для визнання видатних виробників. Vivotek прагне продовжувати підвищувати поінформованість про безпеку продуктів та розробляти рішення, що відповідають міжнародним стандартам безпеки.