Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зчитувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для чого потрібен зчитувач?

Повага до приватної власності та особистого життя вже давно стала основною безпеки в сучасному світі. Але що ж робити, якщо хтось не хоче дотримуватися цих законів !? Не варто жити в страху, потрібно вміти правильно себе захистити! Одним з необхідних кроків в цьому напрямку є установка системи контролю і управління доступом (СКУД), однією із складових частин якої є зчитувачі.

Зчитувачі - це такі пристрої, за допомогою яких з'являється можливість зчитати код ідентифікатора, а потім направити його контролеру, який в свою чергу, обробивши дані, прийме рішення про надання допуску.

Чи потрібен мені зчитувач?

Відповідь однозначно «Так», адже після установки зчитувача доступ в приміщення буде обмежений вузьким колом людей, у яких будуть відповідні ідентифікатори. У разі установки біометричного зчитувача відбитки всіх, у кого є право доступу в приміщення, заносяться в базу даних пристрою.

Таким чином саме зчитувач стане для небажаних гостей тією непереборною перешкодою, яка захистить Вас і Вашу власність від небажаного вторгнення!

Якщо Вам вже набрид «прохідний двір» в офісі, а торгові представники своїми візитами заважають робочому процесу, то купуючи зчитувач в нашому інтернет-магазині Ви не тільки отримуєте пристрій високої якості, але спокій!

Який же зчитувач вибрати?

Одним з основних критеріїв високої ефективності зчитувача є швидкість ідентифікації та передачі даних.

На сайті нашого інтернет-магазину представлені такі види зчитувачів:

• зчитувачі безконтактних карток - такий прилад безконтактно зчитує інформацію з ідентифікатора;

• зчитувачі магнітних карток - такі пристрої, в основному, призначені для зчитування інформації з карток, які оснащено магнітною смужкою;

• зчитувачі Touch Memory - в просторіччі їх називають «таблетками» або брелоками, по суті ж справи це один з підвидів ключів-ідентифікаторів;

• зчитувачі біометричні - пристрій, що зчитує фізичні особливості людини (наприклад, відбитки пальців);

• зчитувач-кодова клавіатура - такий пристрій надає допуск в приміщення тільки після введення правильної комбінації чисел (коду).

Всі перераховані вище види зчитувачів представлені в інтернет-магазині Worldvision, і Ви можете придбати їх оптом та в роздріб.

Однак існує величезна безліч інших критерій і категорій, на які варто звернути увагу при покупці зчитувачів.

У нашому інтернет-магазині їх асортимент не менш широкий, і поділений на наступні категорії:

• контактні;

• безконтактні;

• біометричні

Варто зауважити, що купуючи біометричний зчитувач, Ви зможете не турбується про втрату ідентифікатора, адже такий зчитувач надає доступ в приміщення відсканувавши Ваші відбитки пальців! Чи не правда, чудово ?! Майбутнє вже настало!

Також Вам варто зауважити, що прийнявши рішення про встановлення зчитувача, необхідно визначитися з тим, яким чином він буде розміщений.

Інтернет-магазин Worldvision надає широкий вибір зчитувачів, з різними способами монтажу пристрою:

• монтаж на стіну;

• установка на горизонтальну поверхню;

• врізний монтаж

Зчитувачі, які наш інтернет-магазин пропонує своїм покупцям, можуть бути використані в різних приміщеннях та за будь-яких погодних умов, тому як бувають:

• для вуличного встановлення;

• для встановлення всередині приміщень

Представлені інтернет-магазином Worldvision зчитувачі мають сучасний дизайн, і чудово підійдуть для встановлення в приміщеннях будь-якого типу, при цьому гармонійно впишуться в існуючий дизайн. Вибирайте будь-який на Ваш смак!

Не варто зволікати, замовляйте прямо зараз!

Серед широкого асортименту зчитувачів, які пропонує наш інтернет-магазин, Ви обов'язково знайдете пристрій, який задовольнить всі Ваші запити і вимоги.

Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам у виборі зчитувача, і зроблять Вашу покупку максимально приємною та корисною!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору