Компанія Mobotix оголосила про досягнення угод у придбанні Vaxtor Group, провідного постачальника відеоаналітики на основі штучного інтелекту (ШІ), що спеціалізується на оптичному розпізнаванні символів (OCR) та технологіях Deep learning.

Компанія Vaxtor, що базується в Іспанії, має глобальну клієнтську базу в 50 країнах, надаючи як незалежну від камер відеоспостереження, так і передову відеоаналітику в різних секторах. Аналітична технологія, що використовується у поєднанні з камерами відеоспостереження, дозволяє автоматично зчитувати літери, цифри або інші дані, які можуть бути прочитані машиною та людиною, а також дозволяє записувати та обробляти таку інформацію з мінімальними витратами на високій швидкості та запускати будь-які пов'язані процеси, відповідно до вимог компанії. Це одночасно і помічник, і прискорювач вертикальної ринкової стратегії Mobotix, оскільки використання цих технологій може застосовуватися в таких галузях, як уряд, роздрібна торгівля та транспорт, а також, наприклад, відстеження контейнерів, транспортних засобів та літаків.

Крім того, продукти Vaxtor спеціально створені для високопродуктивної платформи камер відеоспостереження Mobotix 7 – це означає, що їх аналітичні програми можна запускати децентралізовано на відеокамері, що усуває потребу у периферійному обладнанні. Вони також інтегровані в ПЗ для відеоспостереження Mobotix HUB.

Представники Mobotix відзначили, що це придбання пропонує розширені комерційні можливості для розвитку, а також синергетичний ефект, зокрема, можливість тісної співпраці в сегменті розробки між Vaxtor та нещодавно створеним офісом розробки Mobotix в Мадриді, що дозволить обом компаніям вирішувати проблеми, які виникають, або задовольняти майбутні потреби з більшою продуктивністю.

«Це придбання є важливим кроком у стратегії зміцнення наших можливостей у сегменті штучного інтелекту та глибокого навчання, і, хоч Vaxtor продовжить працювати як окрема компанія, це засноване на переконливій синергії у комерції та розвитку, а також на явних стратегічних перевагах для обох сторін», — наголосив генеральний директор Mobotix Томас Лостен.

Хуан Верчер, генеральний директор та засновник Vaxtor, також прокоментував такі зміни: «Я в захваті від можливостей, які це придбання відкриває для Vaxtor. Ми не тільки можемо продовжувати працювати як окрема компанія та розвивати наші чинні ділові відносини, але також маємо можливість мати тіснішу стратегічну співпрацю як у технічному, так і в комерційному плані. З компанією рівня Mobotix це є тим каталізатором, який необхідний для просування нашої амбітної стратегії зростання».