Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купольні камери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Серед розмаїття відеопристроїв купольні камери займають майже половину продажів на сучасному ринку систем відеоспостереження. Наведений тип камер в основному використовується всередині споруд, але також пропонуються і моделі для вуличної установки. Такі відеопристрої використовуються в охоронних системах будинків, складів, офісних приміщень, магазинів, торгових центрів та інших схожих місць.

Монтаж купольних камер, як правило, виконується на стелі. В особливих випадках за допомогою спеціальних кронштейнів допускається установка на стіні. Слід зазначити, що кронштейни і кожухи для циліндричних камер не підходять для купольних відеокамер.

Вуличні пристрої відеоспостереження повинні володіти захищеністю корпусу, при якій передбачається відсутність проникнення пилу або води всередину, а також стійкість до значних коливань температури. В основному цей показник коливається в межах від -40°C до +60°C, що цілком прийнятно для погодних умов України. При ймовірному довготривалому механічному впливу частинок пилу, треба віддавати перевагу камері з металевим корпусом, який пофарбований стійкою до корозії фарбою, а також в разі установки в громадських місцях, де можливе їх пошкодження, додатково повинна бути захист від вандалів з рiвнем IK-10.

До внутрішніх камер зовсім інший підхід - захист корпусу може бути знижений або взагалі бути відсутнім, виконання допустимо з пластика і коливання температура в середньому допустимі від -10°C до +50°C. Відсутність інфрачервоного підсвічування, наявність якого бажано для зовнішніх камер, легко компенсується високою сприйнятливістю матриці і незначним джерелом світла. Зйомки при цьому може проводитися в чорно-білому кольорі.

При створенні системи охорони згідно запитів і фінансових можливостей споживача можна вибрати аналогове, мережеве або гібридне відеоспостереження. Однак не слід забувати і про якість одержуваного відео. Оптимальним варіантом буде гібридна система спостереження, але можна застосувати і бюджетну охорону з HD відеосистемою. Головним достоїнством цієї системи - це можливість модернізації старої охорони, для якої немає потреби прокладати нову кабельну проводку.

Щоб камера відеоспостереження не виділялася на стелі, вибирається білий колір корпусу, а другим найпоширенішим кольором корпусу є чорний. Малі габарити і відповідний колір корпусу допоможуть камері цілком органічно вписуватися в інтер'єр приміщення.

Також в нашому інтернет-магазині є: Внутрішні камериHD-TVI відеокамери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору