Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Зчитувачі магнітних карт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зчитувачі магнітних карт

Зчитувач магнітної карти за своєю суттю є зчитувачем магнітної смуги на карті. Найчастіше, коли ми говоримо про магнітні карти, ми згадуємо банківські картки. Однак варто пам'ятати, що на магнітну смугу карти можна записати будь-яку інформацію. Завдяки цьому зчитувачі магнітних карток застосовуються в системах управління і контролю доступу.

Ще одною досить поширеною назвою для зчитувачів магнітних карт є рідер магнітних карт або просто рідер. Така назва дісталася пристрою від англомовної назви зчитувачів магнітної смуги - Magnetic Stripe Reader.

Принцип дії магнітного зчитувача

За своєю суттю зчитувач магнітних карт діє як касетний магнітофон. У магнітофоні на касету намотана магнітна стрічка. Пропускаючи стрічку через зчитувач магнітофон розшифровує записану на касеті інформацію. Зі зчитувачем магнітних карт та ж сама історія, коли магнітна головка зчитує і дешифрує записаний на магнітній смузі код, тільки замість музики Ви отримуєте доступ в приміщення.

Види зчитувачів магнітних карт і їх використання

Зчитувачі магнітних карт умовно поділяються на:

• ручні - в таких зчитувачах користувач самостійно переміщає магнітну смугу вздовж магнітної головки зчитувача;

• автоматизовані - такий пристрій виконує всі необхідні для зчитування операції самостійно. Напевно, найвідомішим прикладом автоматизованих зчитувачів магнітних карт є всім нам звичні і знайомі банкомати.

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати зчитувачі магнітних карт. Такі зчитувачі стануть відмінним доповненням системи контролю та управління доступом.

Такий пристрій є простим у застосуванні, однак одночасно з тим і досить ефективним.

В інтернет-магазині Worldvision до уваги покупців представлені моделі зчитувачів магнітних карт, які спеціально створені для роботи в несприятливих погодних умовах. Такі моделі магнітних зчитувачів здатні безперебійно працювати і холодною зимою, і жарким літом, а також при підвищених показниках вологості. Така працездатність зчитувачів обумовлена ​​також і тим, що для їх виготовлення застосовуються якісні матеріали.

В асортименті нашого інтернет-магазину є зчитувачі магнітних карт, які оснащені антивандальним корпусом. Зламати або пошкодити такий пристрій буде не так вже й просто.

У кожній з представлених в інтернет-магазині Worldvision моделі зчитувачів магнітних карт передбачений широкий діапазон швидкості проведення магнітної картою. Це в свою чергу означає, що і при швидкому і при повільному проведенні ідентифікатором зчитувач зможе розпізнати і зчитати код на ньому.

Для того, щоб купити зчитувачі магнітних карт оптом чи вроздріб зверніться до наших консультантів.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору