Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розумний будинок Fibaro

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

FIBARO - комфорт, економія, автоматизація і безпека будинку

Компанія Fibar Group SA - відомий в більш ніж 100 країнах світу виробник систем розумного будинку, заснованих на технології IoT (Інтернету речей). Всі комплектуючі систем FIBARO повністю спроектовані, розроблені і вироблені в Польщі. Завоювавши довіру і довівши свою надійність, з 2018 року бренд FIBARO входить до складу Nice Group - світового лідера в сфері технологій і рішень для домашньої безпеки і автоматизації.

Системи FIBARO по праву заслуговують на звання однієї з найдосконаліших бездротових систем розумного будинку, маючи більше 150 патентів і захищених авторських прав. Технологічний парк виробництва займає площу більше 4000 кв.м, а 100% продукції, що випускається на ньому, проходить суворий контроль якості, піддаючись випробуванням на кожному етапі виготовлення. При цьому, всі пристрої прості в установці і готові до використання практично відразу після розпакування.

Інтелектуальні пристрої FIBARO сумісні з рішеннями для розумного будинку Apple HomeKit і SmartThings, а також з більшістю технологій голосового управління: Google Assistant, Apple Siri і Amazon Alexa. Також їх можна контролювати навіть через Messenger.

Які ж області застосування і можливості розумного будинку від FIBARO?

Системи FIBARO здатні управляти:

  • Безпекою - додаток FIBARO Home Center відправить повідомлення про можливу небезпеку і в будь-який момент може надати інформацію з датчиків якості повітря, затоплення, вогню, диму, витоку чадного газу. А система розумного будинку зможе перекрити клапан подачі води, закрити захисні ролети на вікнах, увімкнути кондиціонер, відключити побутові прилади, запустити вентиляцію, відрегулювати якість повітря в кімнаті немовляти, проінформувати про збої в роботі електроприладів і багато іншого, що в рази підвищить безпеку і комфорт будинку.
  • Системою охорони - датчики руху, дверей і вікон, відеодзвінок, кнопка управління, централь спільно з камерами відеоспостереження, електрозамками та іншими пристроями контролю і безпеки створюють комплексну систему сигналізації, яку можна активувати одним натисненням або налаштувати сценарії автоматизації систем.
  • Освітленням - розумні вимикачі, контролери та центри управління дозволяють економити електрику, керувати освітленням голосом або автоматично, наприклад при постановці на охорону, регулювати інтенсивність і рівень освітлення, налаштувати увімкнення світла при виявленні руху або за певним сценарієм, симулюючи присутність в будинку, коли там нікого немає.
  • Кліматом - розумні розетки, датчики, перемикачі, термостати здатні підтримувати ідеальну температуру в будинку; за графіком або відповідно показників датчиків вмикати зволожувач повітря або кондиціонер; до повернення додому запустити вентиляцію або опалення; при виході з будинку знизити інтенсивність обігріву, економлячи тим самим ресурси в опалювальний сезон і багато іншого.
  • Побутовою технікою - диммери, брелоки, контролери, розетки здатні управляти будь-якою підключеною до системи технікою: телевізорами, медіаплеєрами, пральними машинами, чайниками, кавоварками, роутерами і багатьма-багатьма іншими.
  • Воротами, жалюзі, ролетами, шторами, віконницями, навісами може управляти спеціальний модуль, який активується як по команді з програми, так і по голосовій команді або відповідно до прописаного сценарію. Важливою можливістю систем FIBARO, є відкриття вікон та іншого, з метою швидкого провітрювання при виявленні небезпечного для життя газу CO.
  • Системами поливу газону, саду, температурою води в басейні, зовнішнім освітленням - перетворити звичайні пристрої в інтелектуальні здатен невеликий Z-Wave пристрій Smart Implant (Розумний Імплант), який спільно з іншими елементами системи може управляти гаражними воротами, підігрівом води та іншими системами, здатними зробити сад і двір гарними і безпечними.
  • Настроєм - так, саме так названо один із напрямів роботи системи розумного будинку FIBARO, яка одним кліком може створити атмосферу релаксу або романтики, підготувати кімнату до кіноперегляду або до сну - взагалі створити атмосферу в домі в гармонії з вами.

FIBARO - це бездротова модульна екосистема з сучасним дизайном, високим рівнем захисту даних і зашифрованим зв'язком. Пристрої FIBARO створені, щоб адаптувати будинок під потреби сім'ї і зробити її життя розумнішим.

Вгору