Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Під'їздні домофони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Заборонити доступ стороннім особам в під'їзд - завдання на сьогоднішній день досить актуальне. Мало хто бажає зустріти у себе на поверсі хуліганів, передвиборних агітаторів або нав'язливих проповідників. Але в той же час гості, як і працівники побутових служб, повинні максимально безперешкодно потрапляти в будинок. Рішенням, яке дозволяє жителям поговорити з відвідувачем до того як впускати його в будинок, є багатоквартирний домофон.

Багатоквартирний домофон - система контролю доступу, яка забезпечує прохід в парадне, на сходову або ліфтову клітку, з дозволу від одного з мешканців багатоквартирного будинку. У класичному варіанті, це автономна автоматична система, яка потребує від відвідувача який здійснює виклик, або простими словами - що дзвонить у двері, вказати номер квартири. Панель виклику через систему комутаторів адресує виклик на відповідну трубку. Цей функціонал мають всі багатоквартирні домофони, не залежно від моделі та виробника.

Можливості багатоквартирних домофонів

Сучасні багатоквартирні системи відрізняються один від одного наявністю додаткових функціональних можливостей, і, в деяких випадках, зовнішнім виглядом. Наприклад, в будинках з невеликою кількістю квартир або офісів, можуть використовуватися викличні панелі з адресними клавішами і зазначенням номера квартири або назвою компанії біля кожної клавіші. Інші - дозволяють об'єднати воєдино кілька під'їздів і навіть будинків, і дають можливість відкривати хвіртку і ворота, що ведуть на прибудинкову територію. Багатоквартирні відеодомофони дозволяють крім аудіозв'язку абонента з відвідувачем, транслювати на монітор відео з панелі виклику.

Викличні панелі багатоквартирних домофонів облаштовуються зчитувачами контактних або безконтактних електронних ключів. Таким чином, мешканці та працівники побутових служб завжди можуть потрапити всередину будинку.

Пульт консьєржа

Пульт консьєржа, в залежності від функціоналу, дозволяє зв'язуватися як з відвідувачем так і з абонентом, переадресовувати дзвінки, скасовувати виклики, керувати відкриттям вхідних дверей, а також багато іншого. Пульт консьєржа для багатоквартирного IP домофона може бути виконаний у вигляді програмного забезпечення для персонального комп'ютера.

Комутатори

Комутатори - це пристрої, які забезпечують підключення численних квартир до панелі виклику. У різних системах можуть розділяться на під'їзні та поверхові комутатори.

Сумісність

Багатоквартирні домофони прийнято розділяти по виробникам, так як обладнання різних виробників, не завжди сумісно один з одним. Те ж стосується і сумісності багатоквартирних домофонів з домашніми відеодомофонами. Деякі виробники багатоквартирних систем випускають власні відеодомофони, гарантовано сумісні з ними. У всіх інших випадках доводиться покладатися на різні адаптери і блоки комутації, які сумісні не з усіма відеодомофонами.

IP домофони

Багатоквартирні IP домофони, крім усього вище описаного, можуть підключаться до SIP сервера, і переадресовувати виклики на стаціонарні SIP телефони або мобільні пристрої зі спеціальним встановленим додатком. Такі системи не використовують звичайні комутатори, але вимагають побудови власної багатоабонентської комп'ютерної мережі. Так само з їх допомогою можна підключати кілька викличних панелей і навіть IP камери для перегляду абонентами.

Вгору