Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Об'єктиви для відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Камери відеоспостереження зараз можна зустріти буквально на кожному розі. Це запорука безпеки і виробничого приміщення, і житлового будинку, і життя. Для ефективної роботи системи спостереження, слід уважно ставитися до кожної, навіть, здавалося б, невеликої деталі камери. Одним з важливих моментів вважається підбір об'єктива в залежності від того, яке відеоспостереження потрібно.

Об'єктив потрібно підбирати, враховуючи кут огляду і фокус. Як правило, це залежить від того, де знаходиться сама відеокамера - на вулиці, в приміщенні з постійним освітленням (наприклад, склад, що працює в цілодобовому режимі) або в залі з регулярною зміною "день/ніч". Об'єктиви розрізняються не тільки своїми конструктивними особливостями, а й місцями застосування.

Сьогодні фахівці виділяють чотири типи об'єктивів
1. Монофокальні (статичні або фіксовані).
2. Варіофокальні.
3. Зум-об'єктиви (трансфокаторні).
4. З автодіафрагмою.

Монофокальні об'єктиви відрізняються певною величиною фокусної відстані. Споживач не зможе самостійно регулювати кут огляду або виконувати механічне фокусування. Основний плюс монофокальних об'єктивів - проста установка і низька вартість. Встановлюються вони на камери з електронним затвором, що застосовуються для зйомок в закритому приміщенні з постійним освітленням.

Об'єктиви варіофокальні мають ряд вигідних відмінностей. Наприклад, можна регулювати фокусну відстань об'єктива і змінювати кут огляду камери. При установці потрібно ручне регулювання огляду, також необхідно самостійно навести фокус на той об'єкт, який планується знімати. Така ручна настройка проводиться тільки один раз. Наступні зміни знадобляться, якщо буде потрібен інший кут огляду. Подібний варіант відеоспостереження можна використовувати у всіх випадках, тому варіфокальні об'єктиви вважаються універсальними.

Трансфокатори (зум-об'єктиви), як правило, встановлюються на камери вуличного відеоспостереження. Обсуловлено це тим, що вони дають можливість регулювати не тільки кут огляду, а й виконувати масштабування площі, що знімається. Цей тип об'єктива використовується в PTZ-відеокамерах. У них різкість, фокусна відстань і кут огляду встановлюються за допомогою дистанційного пульта управління. Зум-об'єктиви встановлюються і на вуличні камери відеоспостереження з поворотним механізмом.

Об'єктиви з автодіафрагмою потрібні для приміщень, в яких спостерігаються різкі перепади світла, наприклад, в квартирах або офісних приміщеннях. Автоматична діафрагма регулює кількість світла, яке потрапляє в матрицю. Об'єктиви з автодіафрагмою, звичайно, дорожче. Але зате вони дозволяють отримати якісне зображення. Крім приміщень, подібні об'єктиви встановлюються на камери для відеоспостереження відкритої місцевості на вулиці.

Крім вищеописаних видів об'єктивів, що застосовуються для стандартних камер відеоспостереження, є і специфічні об'єктиви, які застосовуються тільки в одному випадку. Йдеться про об'єктиви Pin-hole, що відрізняються винесеною зіницею. Можуть встановлюватися виключно на відеокамери для прихованого спостереження і ведення зйомок. Як правило, такого типу камери з об'єктивами встановлюються в приміщенні (в стіну або предмет меблів).

Крім камер відеоспостереження об'єктиви також є в такому обладнанні як: Мобільні реєстратори і Нагрудні відеореєстратори. Але як правило вони монофокальні, не знімаються і не піддаються заміні.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

 

Вгору