Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Електромагнітні замки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для створення системи контролю доступу величезне значення має вибір запірного механізму. Серед великої різноманітності подібних пристроїв, користувачі все частіше віддають свій вибір на користь електромагнітного замка.

Що таке електромагнітний замок?

Це запірний елемент, що працює на магнітній взаємодії. Пристрій складається з міцного корпусу з вбудованим електромагнітом і металевої відповідної планки, що має велику магнітну проникність. Ефективність магнітного запору залежить від потужності електромагніту – чим вона вища, тим менше ймовірність силового відкривання дверей без видимих ​​пошкоджень. Відкрити двері, оснащені електромагнітним замком можна або за допомогою спеціальної кнопки, вбудованої в об'єкт, або електронним ключем (найчастіше зовні). Ціна на електромагнітний замок відрізняється в залежності від моделі та функціоналу.

Де використовую електромагнітний замок?

Електромагнітний замок вибирають для створення надійної системи контролю доступу, автоматики аварійних і пожежних виходів,

Якими бувають електромагнітні замки?

Пристрої діляться за способом кріплення і функціональності.

• За способом кріплення: накладної та врізний. Між собою такі електромагнітні запірні пристрої відрізняються в способі установці – накладний замок монтувати легше, ніж виразний.

• Функціональність. Йдеться про десятки параметрів, якими відрізняються електромагнітні замки: наявність/відсутність світлодіодної індикації, гранична сила утримання, стійкість до перепадів температур і інше.

На що звернути увагу?

Виникла необхідність купити електромагнітний замок? При виборі потрібно ретельно з'ясувати завдання, які має виконувати пристрій, і умови, в яких він буде служити. Чим точніше Ви відповісте на ці питання, тим більш відповідний механізм можна придбати.

Не буває поганих або хороших електромагнітних замків (якщо мова, звичайно, не йде про підробки під відомий бренд). Бувають електромагнітні замки, підібрані некоректно. Тому щоб не розчаровуватися і не переплачувати, визначитеся:

• де буде стояти запірний пристрій - на вулиці або в приміщенні,

• яка максимальна сила утримання,

• хто буде встановлювати замок – самостійний монтаж або потрібна допомога фахівця.

Перелік запитань, скоріше за все, буде набагато довшим.

Ну, а загальна характеристика електромагнітних замків доволі позитивна. Завдяки відсутності рухомих деталей і механізмів, пристрій практично не ламається (за винятком потужного силового впливу), і такі запірні елементи служать набагато довше. Пристрій можна встановити як на металеві, так і на пластикові або дерев'яні двері. Електромеханічні замки не споживають багато електроенергії, легкі в монтажі, на них не впливає навколишнє середовище і погодні зміни.

Хочете купити електромагнітний замок оптом чи вроздріб? Зверніться за допомогою до наших менеджерів. Телефон та інші контакти ви знайдете на сайті.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору