Компанія Hanwha Techwin збирається випустити нову серію камер відеоспостереження Wisenet X Series, сумісних з NDAA, із вбудованими можливостями штучного інтелекту (ШІ) за ціною, яка, на думку компанії, сподобається будь-якій організації, яка прагне підвищити цінність свого бізнесу.

Нова лінійка продуктів, яка буде доступна у другому кварталі 2022 року та складається з 26 відеокамер, розширює можливості, доступні операторам, які хочуть покращити свої комплекти відеоспостереження за допомогою технології Deep learning, тим самим допомагаючи зменшити кількість помилкових спрацьовувань сигналізації та працювати більш продуктивно. Крім того, можливості штучного інтелекту на периферії допомагають користувачам виявляти такі об'єкти, як люди, автомобілі та номерні знаки, покращувати якість зображення та надавати цінну бізнес-аналітику.

Урі Гутерман, керівник відділу продуктів та маркетингу Hanwha Techwin Europe, сказав: «Ми стали свідками того, як штучний інтелект з глибоким навчанням стає все більш життєво важливим для забезпечення безпеки по мірі зростання кількості систем відеоспостереження, якими вони повинні керувати. Я радий, що Hanwha Techwin забезпечує зниження кількості помилкових спрацьовувань сигналізації, бізнес-аналітику на основі периферії та якість зображення з покращеним ШІ для розширеного спектру камер відеоспостереження. Це підвищує продуктивність роботи користувача як при повідомленні про події в режимі поточного часу, так і під час пошуку після події».

Завдяки технології Deep learning IP камери відеоспостереження можуть найкраще відповідати потребам сучасних користувачів. Штучний інтелект, вбудований у серію X, робить відео більш керованим, повідомляючи операторів про події, коли це необхідно, дозволяючи їм швидко знаходити відповідні події та об'єкти за допомогою криміналістичного пошуку та допомагаючи з більш розширеною бізнес-аналітикою.

Точне виявлення та класифікація об'єктів дозволяє операторам швидко ідентифікувати людей, обличчя, номерні знаки та типи транспортних засобів, включаючи автомобілі, вантажівки, автобуси та велосипеди. Це пропонує більше ситуаційної поінформованості та контексту для події. Неактуальні рухи, такі як дерева, що рухаються, тіні і тварини, що хитаються, ігноруються — всі з яких зазвичай викликають помилкові спрацьовування сигналізації при використанні стандартної технології виявлення руху. Таким чином, оператори можуть краще зосередитись на реагуванні на реальні події та аварійні ситуації.

Відеоаналітика на основі ШІ призначена не тільки для забезпечення безпеки. Вона також надає масу корисних даних у відділи операцій, маркетингу та продажу. За допомогою виявлення об'єктів на основі ШІ підприємства можуть отримувати високоточні підрахунки людей, дані про управління чергами та теплові карти, що показують докладні моделі поведінки. Виявлення вторгнень та затримка також доступні в діапазоні, і це доповнюється підтримкою віртуального каналу, що дозволяє операторам одночасно записувати та контролювати конкретні області сцени та всю сцену.

Підвищена якість зображення

Нарівні з цим технологія шумоподавлення WiseNRII використовує штучний інтелект для визначення руху об'єкта та зменшення розмитості в шумних умовах за слабкого освітлення. Extreme WDR використовує технологію аналізу сцени, щоб мінімізувати артефакти руху, забезпечуючи чіткі зображення навіть в умовах інтенсивного заднього підсвічування. У той же час WiseIR регулює потужність ІЧ-підсвічування відповідно до збільшення камери. WiseStreamIII мінімізує смугу пропускання та сховище, стискаючи все відео, крім об'єктів та областей інтересу. Це дозволяє операторам зосередитися лише на тих речах та областях, які вимагають їхньої уваги, з оптимальною якістю зображення, з мінімальною смугою пропускання та меншими вимогами до зберігання.

Підвищена міцність

Асортимент пропонує варіанти антивандальних, циліндричних та купольних камер, при цьому кожен пристрій має металеві зовнішні частини. Це подовжує термін служби кожної камери та гарантує, що подряпини на об'єктиві для відеоспостереження не спотворюватимуть зображення. Запірний клапан дозволяє водяній парі відводитися в один бік, щоб запобігти накопиченню вологи та пошкодженню.

Резервування живлення забезпечується за рахунок комбінації живлення POE та 12 В постійного струму, останній є джерелом живлення за замовчанням. Це забезпечує постійне відеоспостереження навіть у разі збою живлення.

X Core проти X PLUS

Нова серія X з покращеним ШІ розділена на IP камери відеоспостереження X-core та X-plus. Серія X-plus пропонує модульну магнітну конструкцію для спрощення установки, підтримку до 120 кадрів за секунду для плавного захоплення руху, більшу відстань ІЧ-підсвічування, кут нахилу, а також додаткові функції та кріплення. X-plus також має телефокусну відстань, тому оператори можуть збільшувати масштаб сцени з кутом огляду 29 мм, щоб побачити докладніші деталі.

Серія X робить ШІ більш доступним для організацій, які раніше могли думати, що ця технологія занадто дорога, щоб її можна було використовувати для чогось, крім високопродуктивних застосувань.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Два фактори, що сприяють швидкому впровадженню рішень для віддаленого відеоспостереження

Компанія Teledyne Flir виграла контракт на $15,7 млн, на розробку захисту від небезпек