Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Аксесуари для домофонів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В нашому інтернет - магазині в розділі "Аксесуари для домофонів" ви зможете підібрати аксесуари, які спрямовані на розширення функціональних можливостей домофонів.

В сучасному світі з постійним зростанням рівня злочинності люди вдаються до встановлення різних охоронних систем, щоб забезпечити захист собі, своїм близьким і свого майна. До таких пристроїв, в свою чергу, відносяться домофонні системи, які спрямовані на обмеження контролю доступу в приміщення. На даний момент на ринку домофонів існує безліч різних пристроїв, які можна поділити за їхньою функціональністю. На ринку представлені як прості аудіо домофони, які складаються з 2 основних елементів - панелі і трубки для зв'язку з відвідувачем, на якій часто розташовується кнопка відкриття дверей.

Також є й дорожчі варіанти подібних пристроїв - це "Відеодомофони". Вони мають схожий принцип роботи і мають більш розширені функціональні можливості. Основною відмінністю даного пристрою від аудіо домофона, є можливість на власні очі бачити свого співрозмовника на ЖК або TFT дисплеї, які також бувають різних розмірів. Для того, що б прийняти виклик, вам досить просто натиснути кнопку. У таких пристроях часто є гучний зв'язок, що робить пристрій більш зручним.

При виборі подібних пристроїв варто враховувати чи обмежитеся ви тільки зв'язком зі своїм відвідувачем, або ж хочете мати можливість спостерігати за тим, що відбувається за вашими дверима, що дозволить вам знати, хто ваш відвідувач, при цьому ви можете не видавати своєї присутності всередині. 

Але не завжди, встановлюючи домофон, ви можете повністю бути задоволені його комплектацією і функціональністю. І тоді Вам на допомогу прийде наш інтернет-магазин, який надає широкий вибір комплектуючих для домофонів. Серед них, декодер InfiniteX Х007. Подібний пристрій дозволить Вам підключити до Вашого домофону додаткову відеокамеру. Ще одна камера, підключена до домофону за допомогою такого декодера, фіксуватиме локації, недоступні для огляду відеокамерою викличної відеопанелі.

Також наш магазин пропонує Вашій увазі Блоки управління замком домофона і адаптери. Якщо у Вас виникають питання щодо того чи іншого товару, просимо звертатися до наших менеджерів, які з радістю готові Вам допомогти. Приємних покупок!

Вгору