Коли особи, які приймають рішення, прагнуть інтегрувати нове обладнання у свій процес автоматизації, вони часто звертають увагу на кілька ключових областей: простоту використання, ціну, функції та можливість використовувати обладнання у кількох точках по всій своїй системі. Нові тепловізійні камери A50 та A70 від Flir доступні у трьох варіантах: Smart, Streaming та Research & Development, щоб задовольнити потреби професіоналів у різних галузях — від виробництва до комунальних послуг та науки. Нові відеокамери забезпечують підвищену точність вимірювання температури ±2°С або ±2%.

Раннє виявлення пожежі

Нові тепловізори мають ступінь захисту IP66, а також невеликий компактний розмір з більшою роздільною здатністю в порівнянні з попередніми версіями. Завдяки тепловій роздільній здатності 464 × 348 (A50) або 640 × 480 (A70), професіонали можуть використовувати відеокамери A50 або A70 різної місткості. До них належать програми моніторингу стану для максимального збільшення часу безвідмовної роботи та мінімізації витрат за рахунок планового обслуговування; або при використанні у застосуваннях раннього виявлення пожежі для захисту життя робітників та забезпечення прибутковості бізнесу за рахунок захисту матеріалів та активів. Завдяки покращеній точності вимірювання температури ± 2 °C, професіонали можуть покладатися на стабільні показання протягом певного періоду часу або залежно від різних факторів навколишнього середовища, усуваючи будь-які здогадки під час аналізу даних.

Програми моніторингу стану

Ступінь захисту IP66 як для моделі A50, так і для A70 забезпечує захист від пилу, олії та води, що робить такі камери відеоспостереження ідеальними для важких промислових умов. Ця надійність є особливо корисною, коли камеру переміщують з одного місця в інше.

Незалежно від того, чи фіксується камера при огляді виробничої лінії або коли потрібно для стендових випробувань, професіонали отримують вигоду з її універсальності. Розроблені для програм моніторингу стану з метою скорочення часу перевірки, підвищення ефективності виробництва та підвищення надійності продукції, інтелектуальні відеокамери A50 та A70 забезпечують інтелектуальну функціональність «на камері/на периферії». Це означає, що вимірювання та аналіз температури можуть виконуватися на камері легко та ефективно без використання ПК.

Зниження експлуатаційних витрат

Ці тепловізійні камери дозволяють постачальникам рішень для систем автоматизації розпочати роботу з комплектом відеоспостереження, який легко додавати, налаштовувати та використовувати в системах HMI/SCADA (з функціями REST API, MQTT та Modbus master).

Камери з потоковою передачею зображень A50/A70, створені для контролю процесу та якості, скорочують час обробки та якість виробленої продукції, одночасно знижуючи експлуатаційні витрати. Завдяки сумісності з GigE Vision і GenICam професіонали можуть просто підключити пристрій до свого ПК та вибрати програмне забезпечення. У більшості випадків додавання відеокамер з потоковою передачею зображень A50 або A70 доповнює технології машинного зору, що дає змогу відстежувати всілякі дефекти.

Тепловізійний аналіз

В основному використовувані як рішення для досліджень та розробок, рішення A50 та A70 Research & Development Kit забезпечують легку відправну точку в тепловізійний аналіз для застосування в академічних колах, досліджень матеріалів, а також електронних та напівпровідникових досліджень. Комплект для досліджень та розробок включає розширені версії потокового зображення для камер A50 та A70 та програмне забезпечення FLIR для дослідницької студії та управління камерою, відображення живого зображення, запису та постобробки для підтримки прийняття рішень.

На додаток до невеликої та компактної упаковки, яка спрощує встановлення цих камер усередині машинного обладнання з обмеженим простором, дуже радує ступінь захисту IP66 A50/A70 – функція, яка усуває необхідність додавати кожух навколо камери, коли система безпеки розгортається у складних умовах.

Температурний моніторинг

Ще одна додаткова перевага — це можливість перевіряти та аналізувати дані через Wi-Fi камери, позбавляючи користувачів необхідності прокладати дроти та кабелі через виробниче підприємство від комп'ютера до обладнання, що перевіряється.

Випуск нових тепловізорів A50/A70 справді вражає клієнтів FLIR. Їхні нові програмні можливості тепер забезпечують подвійну функціональність із двома різними спектрами — температурний моніторинг та візуальний контроль. Це надає додатковий рівень функціональності новим та існуючим інтегрованим системам FLIR. Користувачі можуть комбінувати тепловізійні функції, наприклад, для перевірки герметичності упаковки з візуальним оглядом упаковки. Тепер це можна зробити за допомогою однієї відеокамери без необхідності додаткового обладнання — досить просто змінити програмне забезпечення.

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Компанія ZKTeco представила свої технології на виставці Expomin 2021 у Чилі

Компанія Avigilon розробила рішення безпеки для критичної інфраструктури