Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ручні металодетектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ручні металодетектори

Ручні металодетектори є портативною версією своїх більш громіздких колег. Що ж відрізняє ручної металодетектор від інших видів металодетекторів? Які його особливості?

Що таке ручний металодетектор?

Ручні металодетектори - це портативні металошукачі. Такі пристрої широко використовуються для проведення оглядів і виявлення заборонених предметів в одязі або в багажі. Невеликий розмір ручного металодетектора дозволяє проводити огляд в місцях, не доступних для громіздких і габаритних видів металодетекторів. У цьому випадку огляд проводиться на невеликій відстані від об'єкта, який підлягає проведенню перевірки.

Такий пристрій, як ручної металодетектор, здатний виявити не тільки чорні, але і кольорові метали, а також їх сплави. У практичному застосуванні це означає, що ручний металодетектор з легкістю виявить такі заборонені предмети як вогнепальна зброя, холодна зброя, пластини з металу. Вам варто тільки включити пристрій, і ручний металодетектор вже готовий до роботи.

Варто зауважити, що для того, щоб якість виявлення металу була високою, він повинен постійно перебувати в русі. Ручні металодетектори широко використовуються службами охорони і безпеки на різного типу підприємствах і установах будь-якого типу власності та виду діяльності.

Які функції і особливості ручних металодетекторів?

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити ручні металодетектори з різними додатковими функціями. Існують моделі з вбудованими ліхтариками, або, наприклад, ручні металодетектори, які володіють прогумованою рукояткою - такий пристрій зручно тримати в руці. Інтернет-магазин Worldvision пропонує моделі ручних металодетектори, в комплект до яких входять чохол на пояс або ремінець на руку. Завдяки цим аксесуарам пристрій завжди буде під рукою, коли це буде Вам необхідно.

Представлені нашим інтернет-магазином моделі ручних металодетекторів мають додаткові можливості, які будуть корисні в роботі з пристроєм. Так, наприклад, до Вашої уваги представлені моделі, в яких присутні різні види індикації. Таким чином, при проведенні огляду та виявленні заборонених предметів, пристрій подасть користувачеві звуковий, вібро, або візуальний сигнал.

В асортименті товарів до Вашого вибору пропонуються ручні металодетектори, корпуси яких виконані з високоякісного удароміцного пластика, а також мають вологозахисний корпус.

Так як ручний металодетектор працює від вбудованого в нього джерела живлення, то час роботи пристрою від батареї теж має важливе значення. Моделі пристроїв, представлених в нашому інтернет-магазині, мають досить ємкісні джерела живлення, які дозволять приладу зберігати свою працездатність, без підзарядки, протягом тривалого часу.

Для оформлення замовлення на ручні металодетектори зв'яжіться з консультантами нашого інтернет-магазину.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору