Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP відеореєстратори Dahua

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Китайський виробник обладнання систем відеоспостереження Dahua поряд зі своїм конкурентом фірмою Hikvision в останні 10 років стрімко завойовував світові ринки і особливо в Україні завдяки в тому числі наявності вбудованого російськомовного програмного забезпечення. IP відеореєстратор - це пристрій обробки відеосигналу систем стеження, які відрізняються надійністю, простотою настройки і управління, компактними розмірами і низьким споживанням електроенергії.

Ще недавно якість обладнання цифрових систем відеоспостереження даного виробника не відповідало світовим вимогам і не були широко представлені на ринку безпеки. Однак компанія Dahua переглянула стратегію розвитку цифрових технологій, претензії до якості та здешевлення продукції, що після 2012 року стало причиною завоювання майже всього сегмента ринку і виходу в топ десятку виробників систем відеоспостереження.

IP відеореєстратори - це пристрої з високошвидкісним процесором, що дозволяють зберігати потокове відео від мережевих відеокамер на HDD жорсткі диски SATA об'ємом від 4 Gb і вище. Новітні моделі на основі чіпсета Intel використовують до 16 вінчестерів з "гарячої" заміною через передню панель, що збільшує надійність системи і знижує ризик втрати даних. Програмне забезпечення, яке є складовим IP-відеореєстратора, може володіти досить складними інтелектуальними функціями, але являється досить нескладним в застосуванні для будь-якого користувача. Серед них розпізнавання номерних знаків автомобілів та облич людей, аналітика поведінки, підрахунок відвідувачів та інше. Виходячи з цього впровадження та експлуатація NVR реєстраторів Dahua не створює ніяких ускладнень.

Багато моделей IP відеореєстраторів Dahua, що підтримують протокол Onvif, можуть взаємодіяти з IP відеокамерами різних сторонніх виробників роздільністю до 8 Mp. Використання Smart-кодека H.265+ дозволяє створити найсучаснішу високошвидкісну систему спостереження. Мережеві реєстратори здатні робити запис 4, 8, 16, 32, 64 і навіть 128 каналів IP. Наявність тривожних входів і виходів передбачає додаткове включення зовнішніх детекторів і виконавчого обладнання. Побудова розширеної системи відеоспостереження за допомогою віддаленого програмного забезпечення передбачає об'єднання декількох записуючих пристроїв Dahua в загальну систему відеоспостереження.

В нашому інтернет-магазині представлені: IP відеореєстратори HikvisionIP відеореєстратори 5Mpx та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору