Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплекти контролю доступу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комплект контролю доступу — це вже готовий набір, який є найпершим і важливим кроком до забезпечення безпеки в офісі, на підприємстві, торговому центрі і т. д. За допомогою СКУД ви обмежите допуск сторонніх осіб і транспорту, будете вести облік робочого часу і переміщення співробітників.

На якому комплекті контролю доступу зупинити свій вибір?

Збереження матеріальних цінностей і важливої інформації, комфорт ваших працівників і відвідувачів залежить від правильного вибору системи контролю. Ви можете підібрати компоненти самостійно. Але в цьому випадку необхідно бути абсолютно впевненим, що всі елементи поєднуються, а сама система буде виконувати поставлені завдання.

Купівля вже готового комплекту контролю доступу дозволить вам:

  • значно заощадити час: підбирати компоненти не потрібно — перевірені на ідеальну сумісність елементи набору працюють ефективно і безперебійно;
  • полегшити процес вибору, покупки і установки СКД;
  • дасть впевненість у надійній роботі і 100%-ій безпеці.

Ціна на комплект контролю доступу залежить від його функціональних можливостей, в нашому інтернет-магазині ви підберете якісний варіант, оптимальний за вартістю і властивостями.

Отже, які складові входять в готовий комплект СКУД?

Головний елемент типового комплекту (як найпростішого бюджетного, так і більш функціонального дорогого) — керуючий пристрій. Саме контроллер вирішує, пропустити або відмовити особі в допуску. Код з ідентифікатора на контроллер передається зі зчитувача. Зчитувач і контроллер може бути виконаний у формі кодової клавіатури — це залежить від типу носія інформації. Біометричний зчитувач з максимально надійним захистом пропускає по відбитку пальця.

На ідентифікаторі зберігається унікальний код, який заноситься в систему. Ідентифікатор може мати вигляд брелока або карти, як правило, в стандартному комплекті знаходиться 10 ключів доступу.

Ще один важливий елемент, який присутній в готовому комплекті СКД — виконуючий пристрій. Це може бути електромеханічний, електромагнітний, електроригельний замок, виконаний з міцного нержавіючого матеріалу. У деяких наборах присутні дверні доводчики для збільшення терміну експлуатації двері, а також різні аксесуари: дверні переходи, кутові кріплення.

Комплекти з програмним забезпеченням розраховані на більш досконалу роботу системи контролю. Завдяки ПО ви будете в курсі робочих годин, відгулів і запізнень кожного співробітника — таким чином, заохочення хороших працівників оптимізує ваш бізнес.

Ви можете вибрати і купити комплект контролю доступу, після установки якого покинути приміщення можна по кнопці виходу. Серед нашого асортименту також є набори, які встановлюються з домофоном, що передбачено для відвідувачів офісу.

Для роботи на території або в неопалюваному приміщенні вибирайте набір для установки на вулиці, елементи якого відрізняються міцними матеріалами. Така система безвідмовно працює в спеку і мороз, в умовах високої вологості і запиленості.

На що звернути увагу при купівлі комплекту контролю доступу?

Консультанти нашого інтернет-магазину рекомендують враховувати при виборі комплекту наступні фактори:

  • які завдання повинна виконувати СКУД (досить простої чи знадобиться система з обліково-організаторською функцією);
  • число співробітників і потік відвідувачів;
  • вид ідентифікаторів і замикаючих пристроїв.

Підбирайте комплект контролю доступу самостійно або звертайтеся за консультацією та оформленням покупки до наших фахівців!

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору