Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики диму

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В даному розділі нашого інтернет-магазину представлений такий вид пожежних датчиків, як датчики диму.

Датчики диму

Датчики диму, або димові сповіщувачі, - це пристрої, які, завдяки можливості реагувати на дим, виконують функції сприйняття і передачі тривожного сигналу. В даному випадку варто зауважити, що димові датчики реагують тільки на той дим, який представляє з себе продукт горіння чого-небудь. Димові датчики вважаються одними з найбільш часто використовуваних видів пожежних датчиків.

Які бувають види датчиків диму? Детально про кежн з видів

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати різні моделі датчиків диму. Однак, варто зауважити, що всі вони поділяються на такі типи:

• точкові;

• лінійні;

• аспіраційні;

• автономні.

Точкові датчики диму реагують на задимлення в будь-якій невеликій зоні, яка знаходиться в безпосередній близькості до точкового датчику диму. В основу роботи точкового датчика диму покладені закони оптики і розсіювання інфрачервоного променя. Недоліком точкового датчика диму можна вважати погане реагування на так званий «чорний» дим. Це відбувається тому, що такий вид диму не розсіює інфрачервоний промінь, а поглинає його.

Лінійний датчик диму працює за принципом уловлювання змін в електромагнітному потоці. Цей самий електромагнітний потік створюється за допомогою приймача і випромінювача, з яких власне і складається лінійний датчик диму.

Аспіраційні датчики диму вважаються особливо ефективними. Вони здатні виявити і оповістити про пожежу ще до появи небезпечного відкритого вогню. Це можливо завдяки тому, що аспіраційний датчик диму виробляє постійний моніторинг повітря, і при найменшій його зміні видає сигнал тривоги. Важливим нюансом в роботі аспирационного датчика диму є наявність на об'єкті системи контролю температури і вологості, а також наявність хорошої вентиляції приміщень. Недоліком такого виду датчиків диму є їх ціна, яка висока, в порівнянні з іншими типами димових датчиків. Таким чином подібні види датчиків диму можна зустріти в приміщеннях де, наприклад, зберігається або ж використовується дороге устаткування.

Автономні датчики диму є автоматичним пристроєм. Завдяки наявності в корпусі автономного датчика диму незалежного джерела живлення, він здатний не тільки до виявлення задимлення, а й також до оповіщення про його наявність. Це відбувається автоматично, без необхідності передачі сигналу на пожежний приймально-контрольний прилад.

Зважаючи на все перераховане вище перед покупкою димового датчика варто визначитися, який із видів датчиків диму, за своїми характеристиками, краще підійде для установки саме на Вашому об'єкті.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити датчики диму, датчики витоку газу, датчики теплові пожежні оптом і в роздріб. Для оформлення замовлення зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

 

Вгору