Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчики комбіновані

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Комбіновані датчики охоронної сигналізації являють собою пристрої, що поєднують в одному корпусі два різних за принципом роботи детектори. Така комбінація дозволяє зменшити кількість датчиків, скоротити до мінімуму помилкові спрацьовування і реагування на події, які не представляють загрози. Комбінований датчик може мати різну логіку роботи, зокрема видавати тривогу при активації всіх вбудованих сенсорів, що підвищує рівень його надійності, або мати два незалежних датчика в одному корпусі.

Доцільно обирати датчики комбіновані, коли установка інших типів буде неефективна, навколишнє середовище насичене певним видом перешкод, а також коли наявність додаткового датчика буде псувати дизайн і перевантажувати інтер'єр засобами безпеки.

Одна з найбільш поширених і затребуваних комбінацій "детекція руху і контроль цілісності скла". Іншими словами - комбінація датчиків руху і розбиття. Крім поєднання інфрачервоних і акустичних сенсорів, можуть комбінуватися й інші, наприклад:

- інфрачервоний + мікрохвильовий детектори руху;
- інфрачервоний + ультразвуковий детектори руху;
- магнітоконтактний датчик відкриття + п'єзоелектричний сенсор вібрації;
- геркон датчика відкриття + сенсор удару датчика вібрації + акселерометр датчика нахилу.

Охоронні датчики:  датчики відкриття, датчики охорони периметра, датчики руху, датчики вібрації, датчики розбиття скла, датчики комбіновані - невід'ємна складова будь-якої сигналізації. Пропонуємо купити комбіновані датчики в нашому інтернет-магазині і скоротити свої витрати на придбання різних сповіщувачів окремо і виділення додаткових ресурсів для реагування на помилкові тривоги.

Скористайтеся надійністю і перевагами комбінованого датчика та будьте в безпеці!

Відтворення і копіювання інформації з сайту можливе лише з дозволу адміністрації сайту

Вгору