Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Камери під карту пам'яті

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У Вас виникають проблеми зі стійкістю Інтернет зв'язку? Рішенням даної проблеми стане резерний варіант збереження інформації, за допомогою якого відео з камери ніколи не пропаде.

Останнім часом з'являються у продажу IP камери відеоспостереження з присутністю слота для SD карт пам'яті. Обсяг інформації для запису може досягати 128 Гбайт. Наведений тип камер може використовуватися автономно без покупки відеореєстратора, як бюджетний варіант охоронного відеоспостереження, або у вигляді альтернативного збереження відео при відсутності зв'язку з реєстратором. Щоб проконтролювати поведінку дитини, няні, доморобітниці або найнятого персоналу досить переглянути архів з карти. Також камера зафіксує проникнення зловмисників на об'єкт, що охороняється. Відеокамеру з картою можна встановлювати зовні або всередині будівлі, підібравши відповідний тип (вулична або внутрішня).

Перегляд інформації з карти може відбуватися на ноутбуці або іншому пристрої декількома способами: після вилучення зі слота камери, віддалено через WEB інтерфейс або після скачування файлів з інтегрованого FTP сервера. Іноді для перегляду файлів зі специфічним форматом застосовуються спеціальні програми. При постійному запису відео слід попередньо розрахувати час заповнення карти, що дозволить визначитися з періодом днів для зняття даних на інші носії пам'яті.

Щоб зберегти обсяг пам'яті застосовується режим запису за часом або по детекції руху. Фіксація пересування в області вхідних дверей буде корисна із застосуванням комплекту домофону. Це дозволить при закритті камери панелі виклику точно бачити хто прийшов і скільки відвідувачів. При наявності відповідної функції, паралельно із записом робиться миттєвий фотознімок і відправляється на смартфон господаря, який за обставинами викликає поліцію або робить інші дії. Запис відеофайлів за часом може здійснюватися в період відсутності господарів будинку, тільки вночі, тільки вдень або в інший час, який визначає споживач. Функція циклічності запису передбачає перезапис застарілих файлів на нові, але при цьому існує ймовірність втрати дуже важливої ​​інформації.

В нашому інтернет-магазині представлені: Поворотні IP камериВнутрішні IP камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору