Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Домофони для дому і офісу

Коли заходить мова про убезпечення житла від небажаних відвідувачів, торгових агентів, безхатченків, вандалів, на думку спадає встановити домофон. Це – простий і водночас ефективний захисник вашої оселі чи офісу. Електронний переговорний прилад, основна функція котрого – надати особі, що знаходиться всередині приміщення, можливість обирати – дозволити чи не дозволити вхід відвідувачу й при цьому не вступати з гостем у безпосередній контакт.

Додатково сучасні домофони можуть оснащуватися функцією сповіщення (гучномовець при нагальній евакуації людей) та надання інформації (залишення повідомлень (у тому числі, відео) мешканцям квартири чи гостям; встановлення спеціальних датчиків біля домофона з боку вулиці дозволяє дізнатися стан погоди; можливе налаштування спілкування домофоном з деякими квартирами).

Ці функції стають доступними при встановленні домофонної системи.

Домофонні системи мають такі елементи

- Панель виклику. Знаходиться з зовнішньої сторони приміщення – на дверях або поруч із ними. Обладнана кнопкою цифрового набору, зчитувачем для контактного ключа чи смарт-картки, комутатором. Комутатор – пристрій, що працює за аналогією до телефону й дозволяє відвідувачу спілкуватися з господарями помешкання.

- Абонентський пристрій. Потрібен для зворотного зв’язку: господар приміщення може спілкуватися з відвідувачем, дізнатися про мету візиту останнього. Завдяки натисканню кнопки на абонентському пристрої, відмикаються вхідні двері. В абонентський пристрій може бути вбудовано відеокамеру, через яку господар приміщення може побачити відвідувача.

Камерами оснащені тільки відеодомофони. Аудіодомофони дозволяють чути голос гостя після натискання ним кнопки виклику на панелі з боку вулиці.

Відеодомофонна система дозволяє не тільки чути, але й бачити того, хто намагається дістатися вашої оселі.

Відеодомофонна система включає наявність таких елементів

- Панель виклику. Розташовується біля вхідних дверей з боку вулиці. Панель містить кнопку виклику та вбудовану відеокамеру. Відеокамера слугує засобом для здійснення переговорів. Зображення з неї ретранслюється на монітор, котрий знаходиться в приміщенні. Сучасні камери можна розташовувати під різним кутом, а також додатково підсвічувати – тому навіть у темну пору доби ви зможете побачити, хто до вас завітав. Крім того, деякі моделі домофонів дозволяють під’єднувати додаткові відеокамери або, за наявності функції «інтерком», другу трубку, завдяки якій з відвідувачами можна спілкуватися й відкривати двері з різних куточків приміщення.

- Монітор. Знаходиться всередині приміщення. Транслює інформацію, яку записує камера на вулиці. Зображення, залежно від типу камери, може бути кольоровим або чорно-білим.

Окрім типу зображення, домофони мають інші відмінні риси, на які треба зважати, встановлюючи домофонну систему.

Так, існують домофони з вбудованою пам’яттю. Встановлюючи таку модель, ви отримуєте можливість з’ясувати, хто з відвідувачів до вас приходив поза часом вашої присутності.

Також перед придбанням домофону необхідно визначитися, як ви хочете спілкуватися з відвідувачами – за допомогою трубки чи гучномовця.

Особливу увагу приділити потрібно замку, за допомогою якого ви будете контролювати вхід у приміщення. Замок може бути електромеханічним або електромагнітним, але обирати  його краще за порадою менеджера – щоб пристрої відповідали один одному. Такий ідеальний комплект ви можете замовити у нашому інтернет-магазині, щоб забезпечити себе комфортом і захистом!

Вгору