Згідно з останньою інформацією від дослідників Marketsandmarkets, очікується, що ринок систем безпеки (з впливом Covid-19) зросте з 102,7 млрд доларів у 2021 році до 140,0 млрд доларів до 2026 року за середньорічного темпу зростання 6,4% з 2021 по 2026 рік. Дослідники відзначають наростальні випадки терористичної діяльності та порушення безпеки фізичних систем, ширше використання IP камер відеоспостереження та кіберзагрози, що ростуть, як фактори, які можуть надати вражаючі можливості для постачальників на ринку фізичної безпеки протягом прогнозованого періоду.

Сегмент керованих послуг займатиме найбільшу частку

Чинне бізнес-середовище потребує вмілого управління бізнес-процесами шляхом запровадження перевірених рішень в організаціях. Збільшення витрат часу, брак ресурсів та накладні витрати, пов'язані з управлінням внутрішніми службами, змушують організації передавати певні процеси в аутсорсинг. Постачальники керованих послуг не лише забезпечують безпеку критично важливої ​​бізнес-інформації, а й безперебійне функціонування бізнес-операцій. Постачальники допомагають клієнтам та оновлюють їх системи безпеки, рішення, обладнання та програмне забезпечення за допомогою останніх доступних удосконалень. Внутрішні можливості клієнтів розширюються, оскільки MSP захищають фізичні активи та активи ІТ-систем.

Рітейл — найсильніша вертикаль

Роздрібна вертикаль є частиною економіки кожної країни та займається продажем товарів покупцям через стандартні магазини або Інтернет. Вертикалі роздрібної торгівлі та електронної комерції є одними з найбільших у світі. Ця вертикаль включає масу суб'єктів, таких як онлайн-і офлайн-ритейлери, виробники, канали збуту і споживачі. Раніше камери відеоспостереження було основним заходом безпеки в роздрібних магазинах, який використовувався тільки для відеоспостереження, щоб запобігти крадіжці. Проте сьогодні системи відеоспостереження поєднуються із потужними рішеннями відеоаналітики. Сучасна відеоаналітика вміє рахувати людей, а також створювати теплові карти. Ці карти допоможуть показати, які частини магазину генерують найбільшу відвідуваність. Відповідно до цього можна оптимізувати розміщення продуктів та потоки трафіку в магазині для стимулювання продажів. Ці ідеї допоможуть галузі роздрібної торгівлі як забезпечити безпеку приміщень, а й підвищити прибутковість.

Географічна сила в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Австралії системи безпеки стають все більш популярними через наростальний рівень злочинності. Побоювання, пов'язані з безпекою, зросли, особливо у Китаї, Індії, Австралії та Індії. Йдеться не лише про такі злочини, як вбивства та крадіжки, а й про терористичні акти. Отже, щоб упоратися з цією ситуацією, уряди багатьох із цих країн підтримують розгортання систем фізичної безпеки.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні знаходиться 60% міст світу. У регіоні спостерігається активний розвиток розумних міст. Такі країни, як Китай, вклали вагомі кошти у програми розумного міста, і незабаром планується витратити 39 мільярдів доларів. Пандемія Covid-19 порушила ланцюжки постачання, збільшила поширені терористичні загрози та запровадила обмеження на поїздки. Міста, що інтегрують інтелектуальні технології, мають долати проблеми, пов'язані з фізичною інфраструктурою безпеки. Оскільки популярність «розумних» міст і розумних будинків зростає з кожним днем, те, як надати громадянам ідеальні рішення безпеки, як і раніше, залишається проблемою. Планувальники та розробники розглядають нові мережі та системи для захоплення високоякісного відео, яке можна відстежувати з одного місця. Ця мережа відеоспостереження може бути підключена до служб екстреної допомоги, таких як поліцейські ділянки, та використовуватися для запобігання злочинам. Ця мережа дозволяє поліції та правоохоронним органам мати «очі» там, де їх раніше не було. Розумні міста можуть значно знизити рівень злочинності за допомогою віртуальної поліції та систем домашньої безпеки.

До основних постачальників на світовому ринку фізичної безпеки, включених до цього звіту, належать такі компанії, як Honeywell, Bosch, HID Global, Hikvision, Dahua Technology та Teledyne Flir.