Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Біометричні зчитувачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ви задалися питанням забезпечення безпеки офісу або будь-якого іншого приміщення? Шукайте ефективну систему контролю та управління доступом? Тоді рекомендуємо Вам звернути увагу на біометричні зчитувачі, які представлені в нашому інтернет-магазині!

Біометричні зчитувачі

Для того, щоб розуміти, про що ж піде мова, давайте для початку визначимося з тим що таке біометричний зчитувач, і яких видів буває такий пристрій.

Біометричні зчитувачі - це спеціальні пристосування і пристрої, метою яких є розпізнавання (ідентифікація) людини по одному або ряду фізіологічних особливостей її організму.

Види біометричних зчитувачів

На сьогоднішній день в світі існує величезна безліч видів біометричних зчитувачів, для яких ідентифікаторами виступають найрізноманітніші особливості людини:

• відбитки пальців, або як ще називають цю технологію в наукових колах - дактилоскопія;

• райдужка ока;

• голос;

• обличчя.

Сучасні біометричні зчитувачі відбитків пальців діляться на категорії згідно з технологією, за якою вони працюють:

• ультразвукові;

• напівпровідникові;

• оптичні.

Ультразвукові біометричні зчитувачі дозволяють не тільки отримувати дані високої якості, а також зчитувати, як сам відбиток пальця, так і додаткові характеристики ідентифікатора, наприклад, пульс.

Принцип дії напівпровідникових біометричних зчитувачів заснований на зміні характеристик спеціального елемента, яке відбувається при його контакті зі шкірою.

Оптичний біометричний зчитувач використовує для сканування відбитку пальця світловий промінь. Відбиваючись від об'єкта ідентифікації він дає можливість отримати якісний зразок відбитка.

Саме біометричні зчитувачі відбитків пальців, які працюють за оптичної технології, набули найбільшого поширення на ринку систем охорони і безпеки.

Існує три основних типи біометричних зчитувачів:

• біометричні зчитувачі без внутрішнього контролеру - такі пристрої можуть бути впроваджені в уже існуючу СКУД, такі пристрої проводять лише зчитування відбитку, вся інша робота проводиться підключеним до нього контролером;

• біометричні зчитувачі з пам'яттю на події - принцип дії схожий з попереднім, проте такий пристрій зберігає події проходів у власній пам'яті, а не в пам'яті, наприклад, контролера;

• керовані біометричні зчитувачі - подібного виду пристрої служать для створення мережевих точок проходу з високою безпекою, або ж двосторонніх точок проходу, що стає можливим завдяки підключенню біометричного терміналу або біометричного контроллера.

Біометричний зчитувач - завжди готовий до роботи!

Звичайно ж біометричні зчитувачі є тим типом обладнання, яке вимагає до себе особливого підходу, як наприклад в типах установки і експлуатації. Однак в нашому інтернет-магазині Ви можете придбати біометричні зчитувачі з широким діапазоном робочих температур, і можливістю не тільки внутрішньої, але і зовнішньої установки.

Зробіть крок на зустріч майбутньому і Вашій безпеці! Для того, щоб купити біометричний зчитувач зв'яжіться з нашими консультантами.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору