Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

IP відеореєстратори Hikvision

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Компанія Hikvision, провідний світовий постачальник в області інноваційних продуктів і рішень відеоспостереження, випускає високопродуктивні професійні мережеві відеореєстратори з вбудованими мультимедійними процесорами, в тому числі останні моделі на основі чіпсетів Intel. Відмінна особливість мережевих реєстраторів - це надійність, простота настройки і управління, компактні розміри і низьке споживання електроенергії.

Фірма Hikvision постійно вдосконалює функціональність мережевого обладнання і підвищує можливості декодування. Новітні IP відеореєстратори екстракласу використовуються в системах відеоспостереження середніх і великих розмірів з HD входами. Моделі дозволяють синхронно пропускати і відображати відео з великим числом (до 68 штук) HD камер відеостеження з роздільною здатністю 1080p. Також пропускна здатність на вході і виході пристроїв досягає 768Mbps, що передбачає підключення більшого числа відеокамер.

До відеореєстраторів можливе підключення від 4 до 128 або навіть 256 IP-відеокамер спостереження. На монітор виводиться відео з роздільною здатністю D1, а через вдосконалені 2 HDMI порти допускається перегляд зображення в роздільності 4K. Стабільність і надійність системи охорони при застосуванні широкого спектру IP відеокамер сторонніх відомих виробників забезпечує застосування кодека Hikvision H.264+ або H.264. Використання Smart-кодека Hikvision H.265+ і підтримка 12-мегапіксельних IP-камер дозволяє створити найсучаснішу високошвидкісну систему спостереження.

У поєднанні з додатковим джерелом живлення забезпечується надійне збереження інформації для найпростіших реєстраторів на 1 вінчестер SATA. Останні моделі використовують запасні джерела живлення і до 24 жорстких дисків SATA з "гарячої" заміною через передню панель, що збільшує надійність системи і знижує ризик втрати даних, які не впливають на потребу пропускної здатності і продуктивність камер стеження. Впливає на продуктивність системи розширення функціональних можливостей IP реєстраторів, в тому числі розпізнавання номерних знаків автомобілів та облич людей, аналітику поведінки, підрахунок відвідувачів і утворення термічних карт.

Побудова розширеної системи відеоспостереження на декількох об'єктах передбачає установку периферійних відеореєстраторів для локального запису і зберігання відео, а мережевий відеореєстратор головного офісу буде здійснювати централізоване управління даними.

В нашому інтернет-магазині представлені: IP відеореєстратори Full HDIP відеореєстратори 4K та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору